خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
پیاز با وجود آنکه قیمت هر کیلوگرم انواع میوه‌های تابستانه در میادین میوه و تره‌بار تهران بین ۳ تا ۴ هزار تومان است، اما پیاز همچنان گران بوده و کیلویی ۳۶۰۰ تومان به فروش می‌رسد که این رقم در مغازه‌های سطح شهر بالاتر است.

به گزارش «نسیم آنلاین» گزارش از سطح شهر تهران نشان می دهد که پایین ترین قیمت میوه در سازمان میادین و تره بار است که هر کیلو میوه تابستانه بین 3500 و درنهایت 5 هزار تومان به فروش می رسد، اما برخی میوه فروشی های سطح شهر، انواع میوه را به دو برابر قیمت عرضه می کنند، به طوری که هر کیلو سیب گلاب 6500 تومان، هلو هسته جدا 8 هزار تومان، گیلاس درجه یک سیاه 15 هزار تومان، زردآلو 12 هزار تومان، آلو قطره طلا 7 هزار تومان و آلبالو 9 هزار تومان به فروش می رسد.

البته این رقم در نقاط جنوبی پایتخت بسیار پایین تر بوده و هر کیلو سیب گلاب در منطقه خیابان 17 شهریور 2500 تومان، انگور 3 هزار تومان، شلیل 4 هزار تومان، گیلاس درجه یک 6 هزار تومان و زردآلو 6 هزار تومان در هر کیلوگرم به فروش می رسد.

و اما قیمت پیاز که طی دو هفته اخیر به دلیل کمبود عرضه در بازار بالا رفته است، همچنان در صدر قیمت صیفی جات قرار دارد و در مغازه های سطح شهر 4 هزار تومان به بالا در هر کیلو به فروش می رسد.

قیمت انواع میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار به شرح زیر است: