خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
photo_۲۰۱۷-۰۷-۱۸_۰۹-۳۵-۳۵سازمان بسیج هنرمندان اصفهان با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، همکاری کانون عکس انجمن سینمای جوان و مجتمع فرهنگی فرشچیان اقدام به برگزاری مسابقه عکس با عنوان «شاهدان صادق» کرده است.

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت ا… سلطانی معاون هنری این سازمان در گفتگو با خبرنگار هنرما با اعلام این خبر افزود: این مسابقه با موضوع تشییع ۲۰ شهید دفاع مقدس در روز شهادت امام جعفر صادق(علیه السلام) در شهر اصفهان برگزار می شود.

وی با اشاره به کیفیت برگزاری مسابقه ادامه داد: هر فرد می تواند در دو بخش حرفه ای و مبتدی آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه از طریق ایمیل به آدرس bshonar333@gmail.com و یا شماره تلگرامی ۰۹۱۶۴۴۳۳۸۰۰ تا هشتم مرداد ماه جاری ارسال کنند

معاون هنری سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان تصریح کرد: شرکت کنندگان در بخش حرفه ای، حداکثر پنج اثر با دوربین دیجیتال و در بخش مبتدی حداکثر  پنج اثر با موبایل یا تبلت ارسال کنند.

سلطانی اضافه کرد: علاقمندان می توانند پاسخ سوال ها و مسائل خود را از طریق تلفن شماره ۳۶۲۹۰۴۵۶ و یا مراجعه به آدرس ابتدای خیاتبان توحید، مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان دریافت کنند.

انتهای پیام/ هنرما/ گ.ف

در همین رابطه بخوانید