کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
کشف‌دارایی‌های‌جدید کاسپین‌توسط دستگاه‌اطلاعاتی
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از کشف ۵۰۰ میلیارد دارایی‌های جدید موسسه کاسپین خبر داد.
به گزارش جهان نیوز؛ رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح دو فوریتی برای ساماندهی موسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی پارلمان خبر داد و گفت: در صورت تصویب نهایی این طرح، موسسات مالی و اعتباری مشکل دار ذیل بانک های معتبر قرار می گیرند.
وی با بیان اینکه در حال بررسی این طرح هستیم، ادامه داد: در این طرح به دنبال تعیین تکلیف سپرده گذاران هستیم تا هرچه سریع تر مشکلات ایجاد شده، برطرف شود.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه مردم نیز باید در نظام بانکی سپرده گذاری کنند، افزود: به دلیل اینکه برخی از مدیران موسسات مالی که امروز دچار مشکلات شده اند دارای سواد پولی و مالی نیستند برای سپرده گذاران مشکلات فراوانی ایجاد کرده اند.
زارع با اعلام اینکه بدهی موسسه مالی و اعتباری کاسپین حدود 8 هزار و 600 میلیارد تومان است، اضافه کرد: تاکنون 3 هزار و 800 میلیارد تومان از دارایی های این موسسه شناسایی شده است.
وی با بیان اینکه اخیراً حدود 500 میلیارد از دارایی های جدید این موسسه مالی و اعتباری کشف شده، اظهار داشت: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در حال شناسایی اموال و املاک این موسسه مالی و اعتباری هستند تا از طریق فروش آنها مشکلات سپرده گذاران حل شود.
منبع: تسنیم

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818417

خبر فوق مربوط به رسانه جهان نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم