خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
ریتم مناسب «مفیستو»، عامل همراهی تماشاگر با این نمایش استهادی مرزبان گفت: حفظ ریتم مناسب در اجرا، نمایانگر تسلط کارگردان و مهم‌ترین عامل همراهی تماشاگر با «مفیستو» است.

به گزارش سینماخبر : هادی مرزبان که مهمان ویژه در اجرای هنرمندان نمایش «مفیستو» بود، درباره این اثر نمایشی گفت: با آگاهی از دیدن یک نمایش سه ساعته وارد سالن مولوی شدم و تصور می کردم زمان طولانی اثر، باعث قطع ارتباط مخاطب با آن شود، اما خوشبختانه «مفیستو» از ریتم بسیار خوبی برخوردار بود و نگرانی ام از این بابت را برطرف کرد.


وی با اشاره به حفظ ریتم اجرا به عنوان نخستین عامل همراهی مخاطب با یک اثر نمایشی گفت: حفظ این عنصر نمایانگر، تسلط کارگردان بر اجرا است و نشان می دهد که مسعود دلخواه، اشراف خوبی بر کار خود دارد.

مرزبان که تحت تاثیر بازی خوب بازیگران مفیستو قرار گرفته بود؛ گفت: بازیگران این نمایش را فارغ التحصیلان جوان تئاتر تشکیل می دهند و من شاهد ارائه بازی های فوق العاده توسط آنان بودم و تماشای این بازی های درخشان را به دوستان و همکاران خود توصیه می کنم.

این کارگردان پیشکسوت افزود: به اعتقاد من حمایت دکتر دلخواه و مجموعه تئاتر مولوی از دانشجویان و جوانان فارغ التحصیل تئاتر، اقدامی فوق العاده و قابل تقدیر است و امیدوارم این مسیر با یاری خداوند و بدون خستگی ادامه یابد و با اتکا بر نیروی جوان و مستعد به هدف خود برسد.

گفتنی است؛ نمایش «مفیستو»، نوشته آرین منوشکین با ترجمه ناصر حسینی مهر، اثری به کارگردانی مسعود دلخواه است که ساعت 19 هر شب در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می رود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818407

خبر فوق مربوط به رسانه سینما خبر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم