خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
بازی آیفون اخبار بازی موبایل
بازی آیفون Card Monsters: 3 Minute Duels منتشر شد

استودیو Mu77 بازی موبایل Card Monsters: 3 Minute Duels را که در سبک کارتی طراحی شده است، به طور رایگان برای آیفون منتشر کرد.

چندی پیش استودیو مو77 (mu77) با انتشار تریلری، تاریخ انتشار اخبار بازی موبایل سازندگان بازی Card Monsters: 3 Minute Duels را از طریق فروشگاه اپ استور برای آیفون منتشر کرد.

علاوه بر راند های سریع، سازندگان سیستم ساخت کارت ها را نیز در این بازی ساده کرده اند؛ طوری که شما از مجموعه ۴۵۰ کارت فقط ۸ کارت برای هیولا ها و ۸ کارت برای آیتم ها مشخص و انتخاب می کنید. شما در حین بازی می توانید کارت های خود را ارتقا دهید و به مهارت های جدید دست پیدا کنید، با ادامه دادن این روند به شما ظاهر های مختلفی برای کارت هایتان به شما تعلق می گیرد. از طرفی می توانید آیتم هایی را به کارت های خود مجهز کنید که این امر می تواند تاکتیک و استراتژی های زیبایی را به روند بازی شما بدهد.

همچنین این بار شاهد سیستم جدید تیمی یا همان گیلد در این بازی بودیم هستیم. این بازی پس از گذراندن فاز بتای خود که مدت زمان زیادی طول کشید احتمال می رود که پس از عرضه جهانی بازیکنان بیشتری را به خود جذب کند. اگر از کاربرانی هستید که به بازی های کارتی علاقه دارید و می خواهید یک بازی سریع کارتی را تجربه کنید، بازی Monsters: 3 Minute Duels می تواند به یاری شما بیاید.

بازی Monsters: 3 Minute Duels به طور رایگان یا به اصطلاح Free to Play است که در ادامه می توانید از لینک زیر آن را روی آیفون خود دانلود و تجربه کنید.

دانلود بازی Monsters: 3 Minute Duels
بازی اندروید، بازی آیفون یا بازی ویندوز موبایل زومجی مراجعه کنید.