کتاب سکه های ماشینی قاجار

مدیر تیم فصل گذشته بازیکن پرسپولیس به قتل رسید

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
مدیر تیم فصل گذشته بازیکن پرسپولیس به قتل رسید مدیر باشگاه نیروی هوایی عراق که بشار رسن بازیکن این فصل پرسپولیس در آن حضور داشت کشته شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، جسد رئیس باشگاه نیروی هوایی عراق، تیم سابق بشار سن بازیکن جدید پرسپولیس، شب گذشته در خانه خود پیدا شد.

حمزه هادی، یکی از مدیران باشگاه نیروی هوایی در این باره گفت: فاضل الحمدانی یک فرد معمولی در عراق نبود. تحقیقات پلیس در این مورد ادامه دارد و حتی احتمال خودکشی نیز داده می شود اما مردم وقوع چنین اتفاقی را تکذیب می کنند.

وی افزود: موقعیت خاص حمدانی قطعا در این زمینه تاثیرگذار بوده است و به نظر می رسد عده ای برای انتقام قبیله ای مدیر نیروی هوایی را تهدید کرده اند.

حمدانی به تازگی هشدارهایی درباره مداخله گروه های مسلح در امور باشگاه داده بود و این امر گمانه زنی ها را در خصوص دست داشتن شبه نظامیان در ترور وی افزایش داده است. البته این مدیر پیش از این با فدراسیون فوتبال عراق نیز به مشکل خورده بود.

حالا باید دید در نهایت مقامات مربوطه مقصر و دلیل اصلی کشته شدن بشیر فاضل الحمدانی را چه چیزی اعلام خواهند کرد. تیم نیروی هوایی عراق با 2 بازی کمتر نسبت به تیم صدرنشین لیگ این کشور، در فاصله 2 امتیازی این تیم قرار دارد و به نوعی بخت مسلم قهرمانی لیگ به شمار می آید.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000