ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
اشکال فنی در پخش بازی تاج و تختگروه فرهنگی: دیروز اپیزود افتتاحیه فصل هفتم «بازی تاج و تخت» سرانجام در حالی به نمایش درآمد که حمله هواداران برای تماشای آنلاین سریال باعث شد وبسایت اصلی شبکه اچ بی او تا مدتی از دسترس کاربران خارج شود.
به این ترتیب، مخاطبانی که سعی داشتند از طریق وبسایت شبکه (HBO.com) به تماشای اپیزود افتتاحیه بنشینند با پیام خطایی روبه رو شدند که حاکی از بروز مشکل در بارگذاری صفحه مورد نظر بود. با این حال، از نیمه پایانی اپیزود «سنگ اژدها» وبسایت اچ بی او دوباره به حالت عادی برگشت و در دسترس کاربران قرار گرفت.به گزارش «هالیوود ریپورتر»، شب گذشته پخش آنلاین سریال «بازی تاج و تخت» برای شماری از کاربران اینترنتی اچ بی او به یک کابوس تبدیل شد، چرا که بروز خطا در بارگذاری وبسایت اصلی شبکه باعث شد برخی مخاطبان نیمه نخست اپیزود افتتاحیه را از دست بدهند. ظاهرا برخی از کاربران هم از کند بودن سرعت پخش آنلاین سریال شکایت داشته اند.

عده ای از کاربران که در تماشای اپیزود افتتاحیه به مشکل برخورده بودند بلافاصله نارضایتی شان از نحوه پخش آنلاین سریال را در شبکه اجتماعی توییتر ابراز کردند. عده ای حتی تصویر صفحه تلویزیون شان را توییت کردند که نشان می داد پخش سریال با مشکل مواجه شده است. برخی هم در توییت های شان اعلام کردند موفق به تماشای سریال شده اند و این مشکل فراگیر نبوده است.سخنگوی اچ بی او در گفت وگو با خبرنگار «هالیوود ریپورتر» توضیح داد بروز برخی ایرادات فنی باعث شد کاربران امریکای لاتین در تماشای سریال با مشکل روبه رو شوند. او در ادامه صحبت هایش تاکید کرد اما این مشکل در ایالات متحده فراگیر نبوده و تنها باعث بروز مشکل برای برخی از کاربران شده است.

از سال 2015 به این سو، اچ بی او با ارایه پخش آنلاین محصولات خود، این امکان را برای مخاطبانش فراهم کرد تا بدون نیاز به پرداخت آبونمان برای اشتراک کابلی، فیلم و سریال دلخواه شان را از طریق فضای مجازی تماشا کنند. پخش آنلاین «HBO Now» پیش از این نیز هنگام نمایش اپیزود «نبرد حرامزاده ها» در سال 2016 دچار مشکلی مشابه شده بود.پخش فصل هفتم «بازی تاج و تخت» تا شش هفته دیگر (27 اوت) ادامه دارد.

در همین رابطه بخوانید