کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

نظامیان اشغالگر با یورش به سوی فلسطینیان در منطقه باب‌الاسباط قدس، بیش از ۵۰ تن از آنان را مجروح کردند.


بیت المقدس

به گزارش گروه بین الملل بی‌باک به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، در اثر درگیری های شدید دوشنبه شب گذشته میان شهروندان فلسطینی و نظامیان رژیم صهیونیستی در نزدیکی باب الاسباط شهر اشغالی قدس، نزدیک به 50 فلسطینی زخمی شدند و نظامیان صهیونیست با حمله به بیمارستان المقاصد در این شهر، تلاش کردند برخی مجروحان را بازداشت کنند که موفق به این کار نشدند.

سازمان هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در جریان درگیری های باب الاسباط 50 فلسطینی زخمی شدند که 35 نفر از آنها به صورت میدانی مداوا شدند و 15 نفر هم به بیمارستان ها انتقال یافتند.

این سازمان خاطر نشان کرد که 16 نفر از این مجروحان در اثر اصابت گلوله های مشقی، 9 نفر در اثر شلیک بمب های صوتی و 25 نفر در اثر ضرب و شتم زخمی شدند که در میان این مجروحان 4 نفر از نیروهای سازمان هلال احمر هم دیده می شوند.

طبق گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این درگیری ها حتی به شهرک های الرام، العیزریه، الطور، العیسویه و صور باهر هم کشیده شده بود و حال یکی از مجروحان این حوادث که در اثر اصابت گلوله جنگی به سرش زخمی شده بود، وخیم است.

در همین حال، نظامیان صهیونیست با حمله به بیمارستان المقاصد در شهر قدس تلاش کردند برخی مجروحان این حوادث را بازداشت کنند که با مداخله شهروندان فلسطینی در این کار ناکام ماندند.

این در حالی است که قبل از این هم سازمان هلال احمر فلسطین از زخمی شدن 6 فلسطینی از جمله "مصطفی برغوثی" دبیرکل کمیته ابتکار ملی فلسطین در اثر اصابت گلوله پلاستیکی به سرش خبر داده بود.


منبع: تسنیم

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی


در همین رابطه بخوانید