خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر: بازدید: 158

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری قاتل یک فرد ۳۵ ساله درنزاع خانوادگی در یکی از مناطق اطراف شهر دماوند، خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، سردار عبدالرضا ناظری در این خصوص به خبرنگاران گفت: ساعت ۲۲ یکشنبه شب از طریق مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ ،موضوع یک نزاع خانوادگی در یکی از محلات شهرستان دماوند رخ داده بود، مطلع شدیم.
وی با بیان اینکه بلافاصله همکاران ما در محل حادثه حاضرشدند،افزود: در این نزاع یکی ازعوامل درگیری مجروح شد که در هنگام اعزام به بیمارستان، فوت کرد.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ادامه داد: بلافاصله فرد ضارب که با چاقو اقدام به ضرب و جرح کرده بود شناسایی و کمتر از ۲۴ ساعت ، دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید.
این مقام مسئول با بیان اینکه در نزاع یکشنبه شب حدود هفت نفر از طرفین درگیری دستگیر شدند، گفت: نزاع صورت گرفته به دنبال یک مشاجره لفظی ۲ خانواده بوده است که هم اکنون طرفین نزاع تحت بازجویی قرار دارند.
سردار ناظری با بیان اینکه بسیار مشاهده می شود جوانان چاقو به همراه دارند، گفت:این اسلحه سرد یک آلت قتاله است و برای نزاع نباید مورد استفاده قراربگیرد چرا که در زمان عصبانیت، موجب پشیمانی خواهد شد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی با افرادی که مرتکب جرم می شود مخصوصا جرایم خشن چاقوکشی و قتل، با قدرت برخورد میکند.
لازم به ذکر است، مقتول متأهل و ۳۵ ساله بود که توسط اسلحه سرد به قتل رسید.

ایرنا

انتهای متن/*