خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود مصوب شرکت‌های سرمایه پذیر ۱۷۰۰ میلیارد تومان است،اما این میزان سود هنوز در بین شرکت ها تقسیم نشده و مبلغ 35 هزار تومان درج شده در برخی رسانه ها ارتباطی به پرداخت سود سهام عدالت ندارد.

شعار سال: جعفر سبحانی با اشاره بهسود سهام عدالت۳۵ هزار تومانی اظهارداشت: سهم سود طرح سهام عدالت از مجموع سود مصوب تقسیم شده در مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه پذیر سهام عدالت در سال جاری که تا کنون جلسات مجامع عمومی آن شرکت‌ها تشکیل و برگزار شده، به مبلغ ۱۷۰۰ میلیارد تومان بالغ شده است.

وی افزود: این میزان سود هنوز در بین شرکت ها تقسیم نشده و مبلغ 35 هزار تومان درج شده در برخی رسانه ها ارتباطی به پرداخت سود سهام عدالت ندارد.

سبحانی در ادامه از برگزاری همایش ارزیابی عملکردخصوصی سازیدر اجرای اصل ۴۴ خبر داد و عنوان کرد: قرار است این برنامه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شود که موضوع آن عملکرد این سازمان در خصوص وضعیت اشتغال، بهره وری و ... شرکت‌های واگذار شده است.

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: در این بررسی‌ها که توسط چند پژوهشکده مرتبط با این موضوع صورت گرفته است، هفت شاخص مهم از جمله بهره وری، اشتغال، کارایی، توسعه، مالیات، سرمایه گذاری و ... که هر یک دارای چند زیر شاخه هستند ملاک کارشناسی قرار گرفت و در نهایت تعدادی از این شرکت‌ها که بیشترین نمره را در این زمینه کسب کردند و به عنوان برترین‌ها مشخص شدند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار 26 تیر 96، کدمطلب: ۶۱۶۸۱۹۳، www.yjc.ir