کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
تمرین استقلال

اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از بازگشت از ارمنستان امروز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار بی‌باک، تیم فوتبال استقلال تهران که اردویی ۱۲ روزه را در ارمنستان پشت سر گذاشت، در دو روز گذشته به استراحت پرداخت و بر اساس برنامه‌ای که از پیش اعلام شده بود، نخستین تمرین این تیم در تهران امروز انجام می‌شود.

شاگردان علیرضا منصوریان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز اولین تمرین خود در تهران را در کمپ حجازی برگزار می‌کنند. همچنین مقرر است بازیکنان و مربی خارجی این تیم همراه با سایرین به ایران نیامده بودند، امروز در محل تمرین خود را به سرمربی و سرپرست استقلال معرفی می‌کنند. میک مک دورت مربی بدنساز، هرایر مگویان و سرور جباروف نفراتی بودند که همراه با سایر استقلالی‌ها از ارمنستان به ایران نیامده بودند.


--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی