خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت،افزود: همزمانی جشن صعود با جشن های دهه ولایت، پیوند فرهنگی فوتبال با ارزش های دینی، مذهبی و انقلابی است ضمن اینکه با توجه به اهمیت سازماندهی برنامه ها در جام جهانی، تشکیل ستاد مربوطه با حضور اعضای ذیربط به ریاست حمید رضا آصفی، کار برنامه ریزی منسجم برای استفاده حداکثری از ظرفیت ورزشگاه های محل برگزاری بازی های ایران در جام جهانی در دستور کار فدراسیون فوتبال است.
ساکت همچنین به تشریح عملکرد فدراسیون فوتبال در برگزاری اردوها و دوره های آموزشی پرداخت و افزود: تراکم بسیار گسترده ای در طول هفته های اخیر و تا پایان تابستان در برگزاری اردوهای تیم ملی وجود دارد که به اعتقاد من رکوردی بی نظیر در برگزاری اردو و کلاس های آموزشی در بخش های سازمان تیم های ملی، کمیته داوران و کمیته آموزش به ثبت خواهد رسید.
به گفته ساکت ، 14 هزار و 20 نفر روز در ماه های تیر، مرداد و شهریور در اردوها شرکت خواهند کرد که این تراکم بی سابقه حجم گسترده فعالیت بخش های مختلف فدراسیون را نشان می دهد.
وی در ادامه بیان کرد: با توجه به کارگروه حقوقی و قضایی که روز گذشته به ریاست مهدی تاج برگزار شد، اقدامات اساسی برای هم افزایی سازمانی و هماهنگ کردن فعالیت ها در کمیته انضباطی، اخلاق، استیناف، تعیین وضعیت بازیکنان، حقوقی و روابط بین الملل را فراهم کرده است.
رئیس سازمان تیم های ملی گفت: میزبانی مسابقات تیم ملی فوتسال در تبریز، زیر 16 سال در همدان، فوتبال زیر 18 سال در مشهد همگی حکایت از برنامه ریزی و تلاش همه جانبه فدراسیون فوتبال است.
ساکت ادامه داد: باشگاه مس سونگون ورزقان تبریز ، مسئولین ورزشگاه امام رضا (ع)، تربیت بدنی آستان قدس رضوی و ادارات کل وزارت ورزش و جوانان و هیات های فوتبال استان های تبریز ، همدان و خراسان رضوی به همراه مردم با فرهنگ این شهرها تلاش دارند تا با سربلندی میزبان سه رویداد بین المللی فوتبال و فوتسال باشند.
وی گفت: از سوی دیگر آماده سازی تیم های ملی فوتسال مردان و زنان برای مسابقات فوتسال داخل سالن ترکمنستان ،تیم ملی نوجوانان جهت حضور در جام جهانی هند ، تیم ملی زیر 16 و زیر18 سال از فعالیتهای ویژه ای است که در حال حاضر فدراسیون بر روی آن تمرکز کرده است.
سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال اضافه کرد: کارگروه ارتقا و توسعه فوتبال با حضور کمیته های جوانان، آموزش، بانوان، کمیته فنی و توسعه، سازمان هاای تیم های ملی و لیگ برتر و آکادمی ملی فوتبال به منظور ایجاد همگرایی و هماهنگی فعالیت های فدراسیون در بخش توسعه فوتبال پایه (گرستروز،)و استعدادیابی در تعامل با آموزش و پرورش و همچنین کاربردی کردن مسابقات از دیگر اقدامات زیربنایی است که در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است .
ساکت گفت: براساس رویکرد جدید کمیته هایی که در بخشی از فعالیت های خود همپوشانی سازمانی یا برنامه ای دارند، در یک تعامل سازمانی در قالب کارگروه های سازمان یافته، اقدامات خود را منسجم و هماهنگ کنند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید .
ورزشی **1828** 1701
خبرنگار : خدیجه روزبهانی* انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818312

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم