خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: مصوبه تحریمی سنا علیه ایران در مجلس نمایندگان آمریکا به مانع خورد

طرح تحریم‌ها علیه ایران و روسیه که هفته گذشته به تصویب سنای آمریکا رسید، در مجلس نمایندگان آمریکا با یک مشکل آیین‌نامه‌ای رو به رو شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، طرح تحریم ها علیه ایران و روسیه که هفته گذشته به تصویب سنای آمریکا رسید، در مجلس نمایندگان آمریکا با یک مشکل آیین نامه ای رو به رو شد.

روزنامه واشنگتن پست نوشته مانع پیش آمده از تبدیل شدن سریع طرح تحریم ها علیه ایران و روسیه به قانون جلوگیری می کند.

نمایندگان مجلس سنای آمریکا دو هفته پیش طرحی را با 98 رأی موافق و 2 رأی مخالف به تصویب رساندند که خواستار اعمال تحریم های جامع علیه ایران است. این طرح، تحریم هایی را هم علیه روسیه در نظر گرفته است.

روزنامه واشنگتن پست گزارش داده اعضای مجلس نمایندگان در هفته جاری گفته اند این مصوبه ناقض بندی از قانون اساسی آمریکا است که به موجب آن تنها مجلس نمایندگان می تواند مبدع طرح هایی باشد که به افزایش درآمد دولت منجر می شود.

حل و فصل این موضوع مسئله ساده ای نیست، چرا که تسریع روند بررسی طرح های قانونی سنا نیازمند رضایت متفق القول است و جمهوری خواهان در حال آماده شدن برای ارائه قانون خدمات بهداشتی در صحن علنی سنا هستند.

یک منبع در مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه به واشنگتن پست گفت که این طرح تحریمی برای بررسی موارد تناقض با قانون اساسی روی میز مجلس نمایندگان آمریکا متوقف مانده است.

در حال تکمیل...

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768614

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم