خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
SNN رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه گفته که حمله موشکی ایران به مواضع داعش، پیامی به دنیا درباره آمادگی این کشور برای استفاده از موشک‌های بالستیکش فرستاده است.

روزنامه تایمز اسرائیل، روز سه شنبه با نقل این اظهارات از ایزنکوت نوشت که وی علی رغم این مدعی شده که درباره «دستاورد عملیاتی» این حمله موشکی، در رسانه ها بزرگنمایی شده است.

«آیزنکوت» مدعی شد که ایران در تلاش برای دستیابی به موشک های پیشرفته تر است که این بخشی از برنامه این کشور برای به دست آوردن هژمونی در منطقه است.

به گزارش جروزالم پست، وی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره حملات گروه تروریستی داعش در تهران گفت: «شاید حملات تروریستی در تهران، هزینه دخالت این کشور در سوریه و اقداماتش علیه داعش است.»

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی این اظهارات را در کنفرانس سالانه «هرتزلیا» مطرح کرد. وی در بخش دیگری از سخنرانی چهل و پنج دقیقه ای خود به موضوع توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 پرداخت و گفت که این توافق به اسرائیل فرصت تنفسی در برابر تهدید هسته ای ایران می دهد، اما این فرصت تنفس موقتی است.

وی گفت: «دنیا باید جلوی تبدیل شدن ایران به یک کره شمالی دیگر را بگیرد. دنیا باید جلوی ساخت سلاح هسته ای توسط ایران را بیگیرد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768600

خبر فوق مربوط به رسانه دانشجو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم