خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

آیا نسخه ای از گلکسی اس 8 با دوربین دوگانه تولید خواهد شد؟
قبل از عرضه رسمی گلکسی اس ۸، شایعات بی شماری از وجود دوربین دوگانه در پرچمدار جدید سامسونگ حکایت می‌کرد؛ اما به دلیل نامعلومی گلکسی اس ۸ با یک دوربین تک لنز معرفی شد. با این وجود، امروز تصویری واقعی از گلکسی اس ۸ در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شد که دوربین دوگانه‌ای را در پنل پشتی آن به نمایش گذاشته بود.

در این تصویر که پنل پشتی گلکسی S8 را نشان می‌دهد، دوربینی دوگانه خودنمایی می کند که از چیدمان لنزهای عمودی برخوردار است. این همان شکل و شمایلی است که درباره دوربین دوگانه گلکسی نوت ۸ شایعه شده است.

آیا این بدان معناست که غول تکنولوژی کره مشغول کار بر روی نسخه جدیدی از گلکسی اس ۸ با دوربین دوگانه است؟! اگر بتوان این شایعه را باور کرد، باید گفت بله، این اتفاقی است که می تواند به زودی رخ نشان دهد!

در این تصویر که پنل پشتی گلکسی S8 را نشان می‌دهد، دوربینی دوگانه خودنمایی می کند که از چیدمان لنزهای عمودی برخوردار است. این همان شکل و شمایلی است که درباره دوربین دوگانه گلکسی نوت 8 شایعه شده است.

نکته دیگری که در این تصویر جلب توجه می کند، فقدان سنسور اثر انگشت در پنل پشتی است. جالب است، این می‌تواند به معنای آن باشد که سامسونگ توانسته تا اسکنر اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش این گوشی جای دهد.

گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ هنوز نتوانسته راهی پیدا کند تا سنسور اثر انگشت را در زیر صفحه نمایش محصولات خود جای دهد؛ اما شاید این اتفاقی است که به زودی به وقوع بپیوندد.

در هر صورت این خبر را نمی توان تایید و یا رد کرد. هر چیزی ممکن است. شاید سامسونگ قصد دارد تا با قرار دادن دوربین دوگانه در یکی از مدل های پرچمدار خود، استقبال کاربران را از این ویژگی مورد ارزیابی قرار دهد و یا شاید اصلا این خبر صحت نداشته باشد، در هر صورت در روزهای آتی خبرهای موثق تری منتشر خواهد شد. با تکرا همراه باشید.

.

منبع: theandroidsoul 

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768578

خبر فوق مربوط به رسانه تکراتو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم