کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
اشتغال1 شما نظر بدهید/ تسهیلات خوداشتغالی می‌تواند منجر به افزایش اشتغال شود؟ در حالی سالهاست پرداخت تسهیلات خوداشتغالی به بخشی از برنامه های دولت برای حل بحران بیکاری تبدیل شده که برخی کارشناسان معتقدند تسهیلات خوداشتغالی نتوانسته گرهی از مشکلات متعددی که در این حوزه وجود دارد، باز کند.

سرویس اقتصادی جام نیـوز، مدتی است که شرکت های مشاوره ای متعددی برنامه کاری خود را بر ارائه مشاوره و اعلام راه های دریافت تسهیلات متمرکز کرده اند و آگهی های فراوانی در خصوص ارائه راهکار برای دریافت تسهیلات 10 تا 100 میلیون تومانی اشتغالزایی در نشریات و فضای مجازی منتشر می شود.

طرح پرداخت تسهیلات خود اشتغالی در فضای کنونی اقتصاد مخالفان فراوانی دارد و بسیاری این شیوه را عاملی برای هدررفت اندک منابع اقتصاد کشور می دانند.در مقابل شمار کسانی که معتقدند همین تسهیلات راهگشای افراد فراوانی بوده و زمینه اشتغال فردی و گروهی را فراهم کرده، کم نیست. نظر شما در خصوص پرداخت تسهیلات خوداشتغالی چیست؟

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768531

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم