خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
121453245مشربی گفت: جشنواره اقتصاد مقاومتی در آینه شعر با دو موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین اصلاح الگوی مصرف در سطح شهرستان نطنز برگزار می‌شود

به گزارش صاحب نیوز رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری جشنواره اقتصاد مقاومتی در آیینه شعر خبر داد و اظهار کرد: به منظور گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» و همچنین پرداختن به منویات رهبر انقلاب در این موضوع، جشنواره شعر اقتصاد مقاومتی در آینه شعر در سطح شهرستان نطنز برگزار می‌ شود.

علی مشربی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در مورد کیفیت و ماهیت شعر و آثار ادبی، افزود: با توجه مطالبه رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه ویژه به مبحث شعر از طرف نهاد های مختلف، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با همکاری انجمن شعر و ادب یادمان نطنز اقدام به برگزاری جشنواره‌ ای با عنوان جشنواره اقتصاد مقاومتی در آینه شعر می‌کند.

وی تصریح کرد: این جشنواره با دو موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و همچنین اصلاح الگوی مصرف در سطح شهرستان نطنز برگزار می‌شود و شاعران و فرهیختگان می توانند سروده‌های خود را با موضوعات ذکر شده به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز ارسال نمایند.

رئیس اداره ارشاد نطنز ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می توانند تا پایان تیرماه حداکثر سه اثر را به‌ صورت تایپ‌ شده و در قالب‌ های مختلف شعری به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

وی ضمن دعوت از کلیه علاقه مندان به فرهنگ و ادب در سطح شهرستان برای حضور در این مسابقه، خاطر نشان کرد: به سه نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیس و به کلیه شرکت‌کنندگان لوح تقدیر اهداء می شود.

انتهای پیام/ آوای نطنز/پ

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768528

خبر فوق مربوط به رسانه صاحب نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم