کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

شجاعی در پانیونیوس ماندنی شد
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران قراردادش را با تیم یونانی پانیونیوس تمدید کرد. سایت هواداران پانیونیوس، خبری منتشر کرده که مسئولان باشگاه یونانی از عملکرد شجاعی در فصل گذشته رضایت دارند و قرارداد او را برای یک سال دیگر تمدید کردند. قرار است شجاعی تا هفته آینده به یونان برود و کارهای نهایی تمدید قراردادش را انجام دهد. شجاعی پس از بازگشت به یونان به اردوی کارپنیسی پانیونیوس ملحق می شود. از طرف دیگر، این رسانه یونانی مدعی شده پیشرفت خوبی در مذاکرات احسان حاج صفی هموطن شجاعی با پانیونیوس حاصل شده و انتظار می رود این ملی پوش ایرانی هم در چند روز آینده برای امضای قرارداد به یونان برود.

گوچی در میان ۵ مهاجم برتر لیگ هلند
مهاجم ملی پوش کشورمان در جمع ۵ مهاجم برتر این فصل لیگ برتر هلند قرار گرفت. سایت هواداران هیرنفین هلند درباره این موفقیت قوچان نژاد نوشته: «رضا قوچان نژاد در این فصل موفق شد با به ثمررساندن 19 گل نقش زیادی را در موفقیت تیم هیرنفین داشته باشد. این مهاجم هیرنفین که متولد ایران و بزرگ شده، هلند است. در آمار ارایه شده از سوی شبکه فوکس اسپور هلند و اوپتا در میان 5 مهاجم برتر و به عنوان سومین مهاجم قرار گرفت.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768516

خبر فوق مربوط به رسانه روزنامه شهروند می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم