خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
فیلم «زیر سقف دودی»
فیلم «زیر سقف دودی»
تولید یک اثر نیاز به حمایت دارد و این پشتیبانی زمان اکران و به خصوص در بخش تبلیغات بیشتر احساس می‌شود. به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ پوران درخشنده کارگردان فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» در خصوص چگونگی اکران این اثر تا به امروز گفت: زمانی که سینماگر مستقل اثری را در این سینما تولید می کند نیاز به حمایت دارد و این حمایت زمان اکران و به خصوص در بخش تبلیغات بیشتر احساس می شود که متأسفانه «زیر سقف دودی» تا به این لحظه از آن بی بهره مانده است.

وی افزود: «زیر سقف دودی» یک بیلبورد شهری ندارد پس این فضاهای شهری در اختیار چه کسی است؟ چه کسی باید به بحث فرهنگی این کشور کمک کند؟!

وی ادامه داد: کماکان منتظر حمایت در بخش تبلیغات شهری هستیم و امیدوارم به نتیجه برسد.

درخشنده خاطرنشان کرد: از یک طرف شعار حمایت از خانواده و فرهنگ سر می دهند اما از آن طرف حمایت نمی کنند و در حد شعار باقی می ماند، این سوال رقم می خورد چه کسی جوابگو است؟

گفتنی است؛ در فیلم «زیرسقف دودی» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی پوران درخشنده بازیگرانی چون، فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، شهرام حقیقت دوست، حسام نواب صفوی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، آزیتا حاجیان، ابوالفضل میری و لاله مرزبان نقش آفرینی می کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768485

خبر فوق مربوط به رسانه ستاره ها می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم