خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:
سریال «ایستاده در غبار» با محوریت زندگی جاویدالاثر احمد متوسلیان روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، در این مینی سریال شش قسمتی که هم زمان با سالگرد ربایش جاویدالاثر متوسلیان و همراهانش روی آنتن شبکه یک سیما می رود، روایت سینمایی مستندگونه از کودکی «احمد» و زندگی اش در سال های انقلاب اسلامی و پس از آن حضورش در دفاع مقدس و ربایش وی در بیروت پخش می شود.

این سریال بر اساس فیلم سینمایی ایستاده در غبار ساخته شده و بخش اعظمی از آن را تصاویر مربوط به فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» تشکیل می دهد.

مینی سریال «ایستاده در غبار» که در شش قسمت ۳۰ دقیقه ای تولید شده است، نسبت به نسخه سینمایی آن دقایقی بیشتری را به کودکی متوسلیان، درگیری های پاوه، حضور «احمد» در بیروت و ... اختصاص داده است.

مینی سریال «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد از جمعه (۹ تیرماه) از ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

فیلم سینمایی ایستاده در غبار محصول مرکز فیلم و سریال اوج، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین جلوه های ویژه میدانی و بصری و بهترین طراحی صحنه و لباس از جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بوده که تحسین منتقدان را به دنبال داشته است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768477

خبر فوق مربوط به رسانه همشهری آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم