خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری رسا در قزوین، حجت الاسلام فرشید نوروزلو معاون پژوهش مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین امشب در مسجد مسلم ابن عقیل قزوین با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: در آستانه روز جهانی قدس هستیم این روز به نام روز حمایت از آزادی مردمان فلسطین نام گرفته است امیدواریم مردم مسلمان دنیا در این روز جهانی بار دیگر با لبیک گفتن به فرمان رهبری اتحاد و همبستگی را در برابر دشمن به نمایش بگذارند.

وی در ادامه با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: همه ملت ایران باید با حضور پرشور و دشمن شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس با مشت هایی گره کرده و با مرگ بر آمریکا و اسرائیل بار دیگر این جرثومه شیطانی و پلید استکبار را به چالش بکشند.

حجت الاسلام نوروزلو در ادامه با اشاره به حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب به گروه تروریستی داعش اظهار کرد: حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب در منهدم کردن گروهک های تروریستی موجب خشنودی و سرور مردم شد این عزیزان و مرزداران موجب شادکردن دل ملت شدند و به ملت ایران امنیت و آرامش را بخشیدند.

وی در ادامه قدس را نخستین قبله گاه مسلمانان دانست و ابراز کرد: سرزمین قدس حرم دوم مسلمانان جهان است که سرزمین میلیون ها آواره فلسطینی است سرزمین فلسطین از جمله بیت المقدس هنگامی که به اشغال صهیونیست ها درآمد به تدریج ساکنان اصلی از آنجا رانده شده و به صورت آواره در کشورهای عربی مقیم شدند.

معاون پژوهش مدرسه علمیه مولاوردیخان قزوین در ادامه با بیان اینکه ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی بارها حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده اند تاکید کرد: امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی با تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس توجه مسلمانان را به پشتیبانی مستمر از فلسطین و آزادسازی اراضی اشغالی آنها جلب کرد.

حجت الاسلام نوروزلو در ادامه با اشاره به قیام مردم فلسطین در سرزمین های اشغالی آنها تصریح کرد: مردم فلسطین برای رهایی کشور خود از دست اشغالگران دست به قیامی زدند که انتفاضه نام گرفته است هسته اصلی این قیام از مساجد آغاز شد انتفاضه نشان دهنده این است که مردم فلسطین از دولت های عربی و گروه های سازشکار ناامید شده اند و خود باید اقدامی برای رهایی خودشان انجام دهند.

وی در پایان گفت: همه مسلمانان جهان باید در روز قدس به مصائب و رنج های مردم مسلمان فلسطین توجه کرده و با حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین آنها را به مبارزات خود دلگرم کرده و به صهیونیست ها و حامیانشان بفهمانند که فلسطین جزء لاینفک جامعه اسلامی بوده و در نهایت قدس شریف از اسرائیل غاصب پس گرفته خواهد شد./۲۰۲/۸۷۳/ب۱

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768461

خبر فوق مربوط به رسانه رسا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم