خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
کمال کامیابی نیا جلسه دیگری با مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهد داشت و باشگاه فعلا با خواسته مالی او موافقت نکرده است.

شعارسال: کمال کامیابی نیا که هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده عصر دوشنبه جلسه ای با مدیران باشگاه پرسپولیس داشت.

در حالی که تمرینات پرسپولیس از روز سه شنبه آغاز می شود کامیابی نیا ابتدا با ترکاشوند و سپس با حضور طاهری و گرشاسبی جلسه ای با مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار کرد.

این بازیکن درخواستی بالاتر از پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد داشته و باشگاه با این رقم موافقت نکرده است. دلیل مخالفت باشگاه پرسپولیس با خواسته کامیابی نیا این است که قرارداد ستاره هایی مثل سیدجلال حسینی، بیرانوند، امیری و طارمی که نفرات فیکس تیم ملی هستند رقمی کمتر از این مبلغ است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به کمال کامیابی نیا گفته اند که سقف قرارداد باشگاه یک میلیارد تومان است و نمی توانند برای جذب او بیشتر از رقمی که برای ملی پوشان در نظر گرفته شده پرداخت کنند چرا که توازن قراردادهای تیم به هم می ریزد.

طاهری به کامیابی نیا گفته با در نظر گرفتن آپشن هایی در بندهای قرارداد او سعی می کنند خواسته مالی اش را تا حدودی برآورده کنند اما کامیابی نیا هنوز پیشنهاد باشگاه را نپذیرفته و خواهان آن است که مبلغ پایه قراردادش بیش از این سقف باشد.

باید دید مذاکرات کامیابی نیا و پرسپولیس به کجا خواهد انجامید. قرار است طرفین نشست دیگری هم داشته باشند. با تمدید قرارداد کامیابی نیا و بازگشت نوراللهی فهرست بزرگسالان پرسپولیس پر خواهد شد.

نوراللهی در تلاش است تا مشکل ۵ ماه باقی مانده از خدمت سربازی اش را حل کند. باشگاه پرسپولیس به تراکتورسازی نامه زده و خواهان آن شده طبق مقررات موجود در صورت امکان مراتب عدم نیاز یگان سپاه عاشورای تبریز به این بازیکن اعلام شود تا خدمت سربازی نوراللهی به پایان برسد و به پرسپولیس برگردد.

پرسپولیسی ها امیدوار بودند بتوانند با سروش رفیعی هم تمدید کنند چرا که اعتقاد دارند هنوز قراردادی با الخور قطر امضا نکرده و ترکاشوند معاون باشگاه عصر روز گذشته با این بازیکن تماس گرفت تا قرار مذاکرات را بگذارد اما رفیعی در واکنش به این مسئله در صفحه اینستاگرام و تلگرام خود خطاب به هواداران گفت تصمیمش را برای رفتن به خارج از ایران گرفته و نمی خواهد با این خبرها با احساسات آنها بازی شود.

از طرف دیگر بشار رسن عراقی هم مذاکراتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته و خبر می رسد طرفین به توافقاتی دست یافته اند و قرار است رسن مشکل خود با تیم عراقی اش را حل کند. بشار رسن توافقی حدود ۹۰۰ میلیون تومان با پرسپولیس داشته که بخشی از این مبلغ بابت رضایتنامه از سوی رسن به تیم عراقی اش پرداخت خواهد شد. پرسپولیسی ها توافق با رسن را اعلام نکردند تا باشگاه عراقی او نتواند شکایت کند و مبلغ قراردادش بالاتر نرود.

پرسپولیس فقط صادق محرمی را به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال در اختیار دارد و ۸ جای خالی در این فهرست دارد. در رده سنی امید هم این تیم مانند سایر تیم ها می تواند ۱۵ بازیکن به خدمت بگیرد که پرسپولیسی ها فقط درویش وند و طاهرخانی را در این رده دارند و نفراتی چون کرملاچعب و آقایی مازاد اعلام شده اند.

برانکو روز گذشته جلسه ای با مسئولان باشگاه داشت و در جریان آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم قرار گرفته است. طاهری و ترکاشوند در جلسه دوشنبه همه موارد را به برانکو اعلام کردند و توضیحات لازم را درباره لیست تیم، وضعیت بازیکنان و قراردادها به وی گزارش دادند.

برانکو ابراز امیدواری کرده مشکل نوراللهی هرچه زودتر حل شود و برای تمدید قرارداد کامیابی نیا اقدام شود و تاکید دارد بشار رسن عراقی هم جذب شود.

برانکو درباره سایر نیازهایش بر مبنای جای خالی که پرسپولیس در رده سنی زیر ۲۳ سال و امید خواهد داشت تصمیم خواهد گرفت. دفاع میانی، هافبک نفوذی، وینگر و مهاجم از جمله پست هایی است که برانکو احتمال دارد بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید را در آن جذب کند.

همچنین برنامه های تیم ملی و کی روش برای آماده سازی در راه جام جهانی نیز به برانکو اعلام شد. گفته می شود برانکو درباره برخی برنامه های اردویی بحث دارد. تمرینات پرسپولیس امروز آغاز می شود و با مصاحبه ای که برانکو خواهد داشت مشخص می شود درباره برنامه های آماده سازی کی روش موضعی دارد یا خیر. برنامه های کی روش با بازی های پرسپولیس تداخل چندانی ندارد و تنها ممکن است کادر فنی پرسپولیس از اینکه ۸ بازیکن ملی پوش خود را ۶ روز پیش از بازی برگشت با الاهلی در اختیار می گیرد ناراضی باشد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری برنامه نود، تاریخ انتشار 30 خرداد 96، کدخبر: 401229، www.90tv.ir

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768450

خبر فوق مربوط به رسانه شعار سال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم