خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
عباسی مسئول انجمن های علمی

۱۰ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام مشغول فعالیت است که ۴۰۰ دانشجو معادل ۱۵ درصد از کل دانشجویان این دانشگاه عضو انجمن‌های علمی هستند.

به گزارش مفدا ایلام، مسؤول انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: در راستای تاکید وزارت بهداشت مبنی بر فعالیت انجمن‌های علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، این انجمن ها در این دانشگاه نیز در حال فعالیت هستند.

احسان عباسی؛ اضافه کرد: از مهر ۹۵ تاکنون ۱۰ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام راه اندازی شده است و دانشجویان دختر و پسر رشته‌های مختلف به عضویت این انجمن‌ها درآمده‌اند.

وی اضافه کرد: تعداد اعضای این انجمن ها در حال حاضر ۴۰۰ نفر است که معادل ۱۵ در صد از کل دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام است.

عباسی افزود: این انجمن‌ها شامل انجمن‌های علمی، پزشکی، مهندسی بهداشت حرفه ای، بیولوژی، بهداشت عمومی، پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم آزمایشگاهی و انگل شناسی هستند که به همت این انجمن‌های علمی، در سال تحصیلی جاری برنامه‌های مختلف علمی و فرهنگی در دانشگاه اجرا شده است.

مسؤول انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید برنامه‌های متعددی برای افزایش تعداد انجمن‌های علمی و کمیت و کیفیت فعالیت‌های آنان در دانشگاه در دستور کار قرار دارد که امیدورایم با حمایت‌های مادی و معنوی مسؤولین دانشگاه این آمار به ۱۵ انجمن علمی افزایش یابد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768439

خبر فوق مربوط به رسانه مفدا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم