خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اظهارات سرمربی پانیونیوس درباره ۲ ملی‌پوش ایرانی سرمربی تیم پانیونیوس یونان از ادامه حضور شجاعی خبر داد و گفت که مراحل انتقال حاج‌صفی در حال انجام است.

به گزارش فرهنگ نیوز؛ سرمربی پانیونیوس درباره شرایط مسعود شجاعی، ملی پوش ایرانی فصل قبل این تیم که نقش کلیدی در صعود پانیونیوس به لیگ اروپا داشت گفت: مسعود در آستانه تمدید قراردادش قرار دارد. او فقط رهبر بازی نیست بلکه رهبر تیمی است. ما به چنین بازیکنی نیاز داریم و از ماندن او در پانیونیوس اطمینان دارم. او به همراه لامبروس در بازی های ملی بودند و با تاخیر به تمرینات پانیونیوس ملحق می شوند. منتظر آنها در اینجا هستیم.

سرمربی 43 ساله و جدید تیم پانیونیوس در رابطه با انتقال احسان حاج صفی اظهار داشت: به آرامی این انتقال را پیش می بریم و امیدوارم به خوبی پایان یابد. او خرید فوق العاده ای است. ایران را به عنوان یک بازار در فوتبال یونان نمی دانند. با آمدن کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی تمایل خرید بازیکن به سمت ایران رفت و لیگ این کشور و بازیکنان را تحت نظر می گیرند. . این بازیکنان می توانند در یونان ارزشمند باشد و فوتبال متفاوتی را انجام دهند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768436

خبر فوق مربوط به رسانه فرهنگ نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم