خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
  • کنسول و بازی

نسخه ریبوت بازی God of War، نمایشی حیرت انگیز در کنفرانس E3 2017 سونی داشت و توانستیم به پاسخ برخی از سوالاتی که با نمایش E3 سال گذشته به وجود آمده بودند برسیم؛ به عنوان مثال اینکه رابطه با کریتوس با پسر بچه ای که در تریلر دیدیم تا چه حد عمیق تر خواهد بود. اما درست مثل نمایش پارسال، تریلر جدید God of War پر بود از نکات زیر و درشتی که قطعاً به هنگام لایو استریم کنفرانس از چشم مان دور مانده اند و حالا وقتش رسیده تا موشکافانه تر مورد بررسی قرار گیرند.

استودیوی سانتا مونیکا اگرچه سکانس های چشم نوازی از گیم پلی را به ما نشان داده، اما هنوز نکات داستانی فراوانی هستند که از آنها بی خبریم؛ کریتوس در دنیای

شباهت این تبر به

پس از این، کریتوس را در محیطی آکنده از برف و یخ مشاهده می کنیم و در پس زمینه، جسد یک

برای چند ثانیه، دو گرگ را روی صفحه می بینیم که احتمال می رود «اسکول» و «هاتی»، فرزند «

بعد از اینکه بخش های داستانی به پایان می رسد، می توانیم بخش هایی از گیم پلی را هم تماشا کنیم که نکات مهمی در خود جای داده اند. پیش از هر چیز، علاوه بر تبر کریتوس، شاهد نوعی سپر هستیم که هم می توان به صورت تکی از آن در مبارزات استفاده کرد و هم همزمان با تبر.

ضمناً همانطور که انتظار می رفت، آترئوس می تواند در مبارزات به شما یاری کند و وی را می بینیم که روی سر یکی از دشمنان نشسته و بعد از ضربه کاری کریتوس به آن دشمن، به هوا پریده و کار را با شلیک نوعی تیر الکتریکی تمام می کند. بنابراین گمانه زنی های قبلی درست بوده اند و کریتوس در حال تربیت آترئوس برای تبدیل شدن به جنگجویی بزرگ است؛ اما اینکه آترئوس توانایی شلیک تیرهای الکتریکی با کمان را چگونه به دست آورده سوالی دیگر است.

نمایش پی در پی محیط های مختلف بازی، مانند نوعی سرزمینی یخی که کریتوس و آترئوس مشغول قدم زدن در آن هستند یا دریاچه زیبا و غارهایی که این دو به آنها سفر می کنند، نشان می دهد بازی شامل محیط هایی بازتر نسبت به قبل هم خواهد بود؛ و این نکته توسط توسعه دهندگان بازی هم تایید شده. گفتنی است که گاد آو وار جدید قرار نیست کاملاً جهان باز باشد، اما حدس می زنیم جهانی نیمه باز داشته باشد که امکان ماجراجویی بیشتر را فراهم می آورد.

بیایید اندکی درباره آترئوس هم صحبت کنیم. آترئوس نامی یونانی است اما بعید می دانیم که ارتباطی به آترئوس معروف در اساطیر یونانی داشته باشد و شباهت، تنها به اسم بر می گردد. بازی بدون شک حول محور ارتباط او با کریتوس می چرخد و سوالی که فعلاً ذهن همه مان را مشغول کرده، هویت مادرش است؛ اما این سوال مهم احتمالاً تا پیش از عرضه بازی پاسخ داده نخواهد شد و خودمان باید بعد از اتمام بازی کشف اش کنیم.

و در نهایت، تریلر با ملاقات کریتوس و آترئوس با مار جهانی به پایان خود نزدیک می شود. در این سکانس، کریتوس که متوجه سخنان مار جهانی نمی شود از آترئوس می خواهد آنها را ترجمه کند. آترئوس می گوید که یورمونگاند می خواهد به این دو کمک کند، اما در چه زمینه ای؟ نمی دانیم. در داستان های نورس، دشمنی اصلی یورمونگاند، کسی نیست جز ثور؛ بنابراین می توان فرض را بر این گذاشت که شرط مار جهانی برای کمک به کریتوس، کشتن ثور خواهد بود.

تا به اینجای کار، این تمام اطلاعاتی بود که می توانستیم از تریلر God of War در E3 امسال استخراج کنیم، اما احساس می کنیم که یک قدم به پی بردن به داستان نزدیک تر شده ایم. نظر شما چیست؟ آیا گاد آو وار جدید می تواند با تغییر پس زمینه داستان به اساطیر نورس، بستری غنی برای ماجراجویی های کریتوس و رابطه اش با آترئوس فراهم آورد؟ نظرات تان را با دیجیاتو به اشتراک بگذارید و اگر به نظرتان نکته ای از چشم مان جا مانده، در بخش کامنت ها اعلام کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768434

خبر فوق مربوط به رسانه دیجیاتو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم