خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
روسفیدی سپاه و روسیاهی ذغال!چند سال است که اهانت و نسبت های ناروا به یک نهاد انقلابی، ورد زبان رئیس دولت شده! گاه اتهام انحصار اقتصادی، گاه نسبت سوء استفاده از قدرت، گاه افترای مانع تراشی در انجام کارها، گاه تهمت سیاسی کاری و ...!

به گزارش باشگاه وبلاگ نویسان ایرانی وبلاگ "انتظار" نوشت:

چند سال است که اهانت و نسبت های ناروا به یک نهاد انقلابی، ورد زبان رئیس دولت شده!

و تا همین چند روز پیش، قبل از ترقه بازی های 17 خرداد تهران که قدر عافیت و امنیت دانسته نمی شد، همزمان با دشمنان قسم خورده ی جمهوری اسلامی ایران، حملات مستمری از سوی حسن روحانی و اتاق فکر ضد انقلاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی مخلص رهبری، حافظ ارزش های انقلاب، خادم بی ادعای سازندگی و امنیت کشور صورت گرفته است!

گاه اتهام انحصار اقتصادی، گاه نسبت سوء استفاده از قدرت، گاه افترای مانع تراشی در انجام کارها، گاه تهمت سیاسی کاری و ...!

حتی از یورش به سپاه، به عنوان نمونه ای از عربده کشی برای جلب آرای مخالفان نظام در انتخابات اخیر استفاده شد!

اقداماتی که یکایک آنها به منزله ی خودزنی و تضعیف نیروی دفاعی کشور مورد رضایت و تشویق دشمن قرار گرفتند! و کار به جایی کشید که همزمان با این که آمریکا علاوه بر پاره کردن عملی برجام؛ تنها دستاورد پوچ و خسارت بار دولت اعتدال، دست به تحریم های جدیدتر و سنگین تری زد، عوامل بی دین و مزدور سعودی نیز جرأت خودنمایی در پایتخت کشور یافتند!

و خدا می داند چه کسانی از داخل کشور در این جنایات شریک شدند!

اما در این روزها که خیانت های داخلی و در خوش بینانه ترین حالت، بی تدبیری و نادانی های نفوذی های داخلی و مواضع دوستانی که گاهی دلشان می لرزد، امنیت با ثبات ترین کشور منطقه را در کم ترین حد ممکن در معرض تهدید قرار داده بود، همین سپاه به عنوان سرباز مخلص و مطیع رهبر انقلاب به نجات میهن اسلامی شتافت و با نشان دادن چشمه ای کوچک از توان عظیم خود در حمله به مرکز فرماندهی و پشتیبانی داعش و در واقع آل سعود، آمریکا، اسرائیل و نظام سلطه، وعده ی سیلی از جانب امام خامنه ای را نقد کرد و تحسین و تعظیم دوست و دشمن را برانگیخت.

آری، همین سپاه، با همان موشک هایی که رئیس جمهور به خاطر نوشته های مرگ بر آمریکا و اسرائیل رویشان به آن حمله کرد!

و امروز باز هم روسیاهی به ذغال ماند!

حسن صیاد

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768432

خبر فوق مربوط به رسانه حرف تو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم