خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: تسلط ارتش سوریه بر چندین منطقه و روستا در جنوب شرق دمشق

نیروهای ارتش سوریه و همپیمان آن در عملیات امروز آزادسازی منطقه «بیر القصب» موفق شدند چندین محله و روستا در جنوب شرق دمشق را تحت کنترل خود در بیاورند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ارتش سوریه و همپیمانان آن امروز پس از آزادسازی منطقه «بیر القصب» در جنوب شرق شهر دمشق موفق شدند بر چندین محله و روستا در اطراف این منطقه مسلط شدند.

ارتش سوریه و متحدان آن در عملیاتی غافلگیرکننده از سه محور ذیل بر این منطقه مسلط شدند:

محور اول: از سمت «رسم الصبیحه» واقع در شمال «بیر القصب» صورت گرفت و در نتیجه آن نیروهای سوری موفق شدند بر مناطق و روستاهای «ام جدیان، رسم العبده، شلیل، زفره و عره الصریخی» مسلط شوند.

محور دوم: پیشروی ارتش سوریه از سمت «تل الرابیه» به سمت شمال غرب «بیرالقصب» انجام گرفت و مناطق «تل مریم، مطر القصا، کوه البیر، بیر القصب و خربه القصب» تحت کنترل نیروهای سوری درآمد.

محور سوم: نفوذ ارتش سوریه از این محور از سمت «تل الرابیه غربی» به سمت غرب «بیر القصب» صورت گرفت که به دنبال آن مناطق «سهل الزنیبه و تلول النهدین» تحت کنترل نیروهای ارتش سوریه قرار گرفت.

انتهای پیام/ح

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768411

خبر فوق مربوط به رسانه فارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم