خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
در پی انتشار عکسی در شبکه های اجتماعی مبنی بر استقرار بچه های شیرخوارگاه آمنه در راهرو و بازدید رئیس سازمان بهزیستی و مسئولان از آنها، سرپرست مجتمع خدمات بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش آنا از بهزیستی استان تهران، پوپک جلالی، سرپرست مجتمع خدمات بهزیستی و شیرخوارگاه آمنه با بیان اینکه روز گذشته از بازدید مسئولان، خیران و هنرمندان از شیرخوارگاه آمنه عکسی منتشر شده که به اشتباه برداشت های خلاف واقعی از آن عکس شده است، گفت: به طور معمول و براساس اصول علمی، مربیان شیرخوارگاه برای جلوگیری از رفلاکس معده بچه های شیرخوار و برای پیشگیری از بی قراری آنها، پس از خوردن شیر برای دقایقی آنها را در کریر در خارج از اتاق محل خواب شان قرار می دهند تا از طریق محرک های بیرونی به آرامش بیشتری برسند.

جلالی افزود: از آنجا که در برخی از اتاق ها بچه ها خواب بودند، برای آرامش فرزندان و جلوگیری از ایجاد اضطراب در آنها هنگام بازدید، تعدادی از فرزندان برای دقایقی بیرون از اتاق نگهداری شدند.

وی با اشاره به تاکید مسئولان بهزیستی و جدیت مربیان و تمامی عوامل شیرخوارگاه آمنه بر حفظ کرامت فرزندانی که در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند، افزود: حفظ کرامت این فرزندان که به امانت نزد ما نگهداری می شوند از اوجب واجبات است که تمامی دست اندرکاران این حوزه بر این امر اهتمام ویژه داشته و دارند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768410

خبر فوق مربوط به رسانه الف می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم