کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سردار مجتبی فداسردار فدا اظهار کرد: بُرد موشک‌های میان‌بُرد ایران بیش از ۸۵۰ کیلومتر است این در حالی است که مواضع گروه‌های تروریستی داعش که مورد اصابت موشک‌های نقطه زن میان‌برد ایران قرار گرفت ۶۵۰ کیلومتر بود.

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان امشب در جمع قشر بسیج مهندسین با اشاره به پرتاب اخیر موشک‌های نقطه زن میان‌برد ایران به سمت مواضع گروه تروریستی داعش در سوریه، گفت: برد این موشک‌هایی که پرتاب شد بیش از 850 کیلومتر بوده است.

سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا بابیان اینکه فاصله از ایران تا سرزمین‌های اشغالی حدود 920 کیلومتر است، اظهار کرد: امروز توانمندی ما به‌گونه‌ای شده است که در فواصل دور مواضع دشمنان را به‌صورت دقیق هدف قرار می‌دهیم.

وی در ادامه بر اهمیت تأمین امنیت غذایی برای مبارزه با استکبار تاکید کرد و گفت: اگر نتوانیم این توانمندی را در خود ایجاد و تقویت کنیم خدای‌ناکرده در عرصه مبارزه با استکبار ضربه‌پذیر خواهیم شد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خشک‌سالی و کم‌آبی را دو مشکل اساسی در استان اصفهان اعلام کرد و گفت: مشکل کم‌آبی بیشتر به ضعف مدیریتی برمی‌گردد.

سردار فدا اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند مشکل آب زاینده‌رود را در سطح مدیریت مرتفع نمایید و مسائل را به سطح مردم نکشانید.

انتهای پیام/پ

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768407

خبر فوق مربوط به رسانه صاحب نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم