خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش عصر امروز - مهدی خدابخشی گفت: ماموران ستاد مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد یکی از سرشاخه های قاچاق مواد مخدر قصد دارد محموله ای سنگین را به مشهد منتقل کند.


وی افزود: با به دست آمدن این سرنخ ها بلافاصله دستورات تخصصی صادر شد و تیمی از ماموران این پلیس ماموریت یافتند تا این پرونده را پیگیری کنند.


خدابخشی ادامه داد: عصر امروز پس از انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران متوجه تحرکات قاچاقچیان شدند و با توجه به گزارش های پیشین ماموران ایستگاه های ایست و بازرسی در محور اسماعیل آباد مبنی بر تردد خودروها با سرعت بالا با این احتمال که این شیوه رانندگی در جاده ها معمولا مخصوص قاچاقچیان است، تحقیقات آغاز شد.


وی گفت: منابع اطلاعاتی گزارش حمل موادمخدر از سوی قاچاقچیان از مبدا زاهدان به مشهد را دادند که این مسیر زیر نظر گرفته شد و یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ که به عنوان راه پاک کن استفاده می شد شناسایی و با تیراندازی ماموران به خودروی او پس از فرار، سرکرده این باند زخمی و دستگیر شد.


جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد ادامه داد: ماموران در ادامه موفق به شناسایی و متوقف کردن یک خودروی پژو پارس سفید رنگ شدند که قصد داشت با استفاده از تاریکی شب بگریزد که عملیات تعقیب و گریز آغاز و راننده آن با پای پیاده با استفاده از تاریکی شب از صحنه گریخت.


وی گفت: ماموران از این خودرو مقدار مقدار 287 کیلو و 300گرم تریاک را که در 11 گالن 20 لیتری و 5 بطری نوشابه خانواده جاسازی شده بود را کشف کردند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768371

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم