کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بانک: مدیران موسسه آرمان(تعاونی وحدت) در یک جلسه صمیمانه پای حرف‌های سپرده‌گذاران تعاونی وحدت نشستند. به گزارش روابط عمومی تعاونی وحدت ؛ با توجه به پیشآمدهای یک ماهه گذشته مؤسسه اعتباری آرمان (تعاونی وحدت) روز سی خرداد ماه سال جاری جلسه ای در خصوص پاسخگویی به سپرده گذاران با مسئولین در سالن همایش موسسه برگزار گردید.

در این جلسه که با درخواست نمایندگان سپرده گذاران برگزار شد، مسئولین از روند اقدامات انجام شده از سوی سهامداران و مدیران ، به نمایندگان سپرده گذاران شعب مختلف استان تهران، البرز و ... بصورت صریح و شفاف پاسخ دادند.

مسئولین ضمن تقدیر و تشکر از صبر و شکیبایی سپرده گذاران فهیم تعاونی وحدت، التهابات و تنش های پیش آمده در این مؤسسه و دیگر مؤسسات و بانکها را واکنش های طبیعی جامعه در برابر برنامه و سیاستهای کلی بانک مرکزی در خصوص ادغام ها دانستند، سیاستهایی که در نهایت به نفع بانکها، مؤسسات و بالطبع سپرده گذاران آنها می باشد که بردباری عزیزان سپرده گذار عامل تسریع این مهم میباشد.

مسئولین با اشاره به حفظ صیانت و امانتداری سپرده های مردم و نظارت موشکافانه بانک مرکزی، از آنها درخواست کردند صحت اخبار تعاونی وحدت و دیگر مؤسسات و بانکها را در فضای مجازی و کانالهای تلگرامی نامعتبر جستجو نکنند.

در ادامه این جلسه بنا به درخواست نمایندگان سپرده گذاران، با سهامداران مجموعه بصورت تلفنی ارتباطی برقرار و آخرین اخبار در اختیار ایشان قرار داده شد. در این مکالمه آقای بازوبندی ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشتریان اعلام نمودند با حمایت تمامی مسئولین کشوری و استانی این بحران نیز به روزهای پایانی خود نزدیک شده است و در زمان مناسب طی روزهای آتی تصمیمات اتخاذ شده از طریق رسانه ها سراسری اعلام و به اطلاع عموم خواهد رسید.ایشان به همه سپرده گذاران اطمینان خاطر دادند که با اتخاذ تصمیمات جدید نیز حافظ سپرده های مردم خواهیم بود.

شایان ذکر است اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل تعاونی وحدت با آدرس کانال تلگرامی @ravabetomumiarman  آخرین اخبار که مورد تایید سهامداران و مدیران عالی رتبه بانک مرکزی است را در اختیار عموم سپرده گذاران قرار خواهند داد.

در پایان این جلسه مسئولین کمیته بحران ضمن تشکر مجدد از سپرده گذاران محترم و نمایندگان ایشان و با احترام به خواسته به حق آنان در خصوص تعیین تکلیف سپرده ها، عاجزانه از آنها در خواست کردند که با حفظ خونسردی و آرامش خود و جلوگیری از تجمعات در شعب و سرپرستی به بازگشت موسسه به حالت اولیه قبل از بحران کمک نموده تا کارکنان و سهامداران بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه نمایند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768360

خبر فوق مربوط به رسانه اخبار بانک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم