کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
اجتماع > اجتماعی - مرد بدهکار زمانی که خود را در محاصره طلبکاران دید، سوار بر نیسان آبی قصد فرار داشت اما یکی از طلبکارانش را زیر گرفت و باعث مرگ او شد.

بهمن سال گذشته مأموران پلیس پایتخت در جریان مرگ جوانی 30ساله در خیابان سراج تهران قرار گرفتند و ماجرا را به قاضی سیدسجادمنافی آذر، کشیک جنایی تهران گزارش کردند. بررسی ها حکایت از این داشت که مرد جوان زیر چرخ های خودروی نیسان آبی رنگ جان باخته است.

هنوز مشخص نبود ماجرا از چه قرار است تا اینکه یکی از دوستان مقتول که شاهد حادثه بود به کارآگاهان گفت: راننده نیسان برنج فروش بود و من و مقتول و چند نفر دیگر از او برنج خریده و پولش را پرداخت کرده بودیم اما او حاضر نبود که برنج ها را برایمان بفرستد و مدام امروز و فردا می کرد. به جز ما چند نفر دیگر هم از او شاکی بودند و می گفتند که مرد برنج فروش سرآنها را کلاه گذاشته است. حدود یک سال با مرد بدهکار درگیر بودیم و از او طلب داشتیم تا اینکه امروز(روز حادثه) به بهانه اینکه قصد خرید یک تن برنج داریم، با او قرار گذاشتیم.

مرد جوان ادامه داد: برنج فروش نمی دانست که چه دامی برایش پهن کرده ایم و وقتی آمد، در محاصره طلبکارانش گرفتار شد. من نزدیک به 2میلیون تومان پول و مقتول 900هزارتومان از او طلب داشتیم. من، مقتول و 2نفر دیگر به محض دیدن او، به طرفش حمله کردیم و کتکش زدیم اما او به سرعت پشت فرمان ماشینش نشست و هنگام فرار مقتول را زیر گرفت و گریخت.

با این اطلاعات، جست و جو برای دستگیری بدهکار فراری شروع شد تا اینکه ردی از او در یکی از شهرهای شمالی کشور به دست آمد و او چند روز پیش دستگیر شد. متهم دیروز برای تحقیق به دادسرای جنایی تهران منتقل شد اما اتهام قتل عمد را انکار کرد و گفت: مرگ مقتول یک حادثه بود. من به هیچ کس بدهکار نبودم، افرادی که از من به اتهام کلاهبرداری شکایت کرده اند، دروغ می گویند و در حقیقت آنها به من بدهکار هستند.

در این هنگام قاضی از او پرسید: اگر تو طلبکار بودی چرا فرار کردی و بعد از حادثه هم زندگی مخفیانه ای در پیش گرفتی؟ که متهم پاسخ داد: آن روز یکی از مشتری هایم که تصور می کرد از من طلب دارد و به همین دلیل از من کینه به دل گرفته بود به همراه مقتول و 2نفر دیگر مرا به سر قرار کشاندند و مورد ضرب وشتم قرار دادند. آنها حتی سوئیچ ماشینم را از من گرفتند اما من سوئیچ یدکی همراهم بود و توانستم فرار کنم. البته باید بگویم که به مقتول بدهکار بودم اما اصلا قصد کشتن او را نداشتم و در یک لحظه او به زیر چرخ ماشین من پرید و اصلا متوجه نشدم. پس از ثبت اعترافات متهم، او برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768317

خبر فوق مربوط به رسانه همشهری آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم