خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

کشتی‌گیر جوان بهارستانی در دسته ۱۲۰ کیلوگرم در مسابقات کشتی آزد جوانان قهرمانی آسیا، بر روی سکوی سومی رفت.

به گزارش تهران نیوز ، به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کشتی از جمله ورزش‌های قدیمی رایج در ایران است، که جوانان ایرانی همیشه در آن جزو بهترین‌ها بوده و هستند، که جوانان شهرستان بهارستان نیز از این قاعده مستثنی نیست.

حسن رحیمی از جمله کشتی‌گیران مطرح بهارستانی است که بارها و بارها در مسابقات جهانی مختلف برای ایران افتخار آفرینی کرده است، اما بعد از حسن رحیمی کمتر ورزشکار کشتی‌گیر بهارستانی موفق به کسب افتخارات بزرگی چون شرکت و مدال‌آوری در مسابقات بین‌المللی شده بود.

بنابر این گزارش، شایان جلیل‌زاده کشتی‌گیر جوان بهارستانی، با شرکت در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا که با برگزاری رقابت‌ها در اوزان مختلف در چین تایپه برگزار و با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد، موفق به کسب مدال و اهتزاز پرچم کشورمان شد.

شایان جلیل‌زاده، نماینده وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشورمان از شهر گلستان با پیروزی در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا به مدال برنز رسید، و این نوید را به شهروندان و اداره ورزش جوانان بهارستان داد، که استعدادی جدیدی در عرصه ورزش کشتی خواهد داشت.

گفتنی است، در وزن ۱۲۰ کیلوگرم  ۹ کشتی‌گیر به روی باسکول رفته‌ بودند، و شایان جلیل‌زاده کشتی‌گیر دلاور شهر گلستان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه پنج بر صفر امیل آشیرعلیف از قرقیزستان را شکست داد، اما در مرحله بعد (نیمه نهایی) با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب حسن بای رحیموف از ازبکستان شد و به دیدار رده‌بندی رفت، که در دیدار رده بندی با نتیجه چهار بر صفر از سد بنژین دوآن از چین گذشت و مدال برنز را از آن خود کرد.

همچنین در پایان ناگفته نماند که جلیل‌زاده یکی دیگر از ورزشکاران جوان بهارستانی است، که در نبود زیرساخت‌های مناسب ورزشی رشد و نمو پیدا کرده، و امروز برای کشور افتخار آفرینی می‌کند.

انتهای متن/*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768305

خبر فوق مربوط به رسانه تهران نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم