سکه ها جشنواره تخفیف
تاریخ دریافت خبر:
اپل در حال تبدیل آیفون به ابزاری برای سنجش سلامتی است

هفته گذشته در گزارش های مربوط به شرکت اپل خواندیم که این شرکت گروهی را تشکیل داده که بر روی ایده تبدیل گوشی های آیفون به ابزاری برای خرید تمام محصولات مرتبط با سلامت کاربران کار می کند. ایده اصلی که این تیم سرگرم توسعه آن است، نگهداری تمام اطلاعات مرتبط با سلامت کاربران در گوشی هوشمند آنها است. تا در نتیجه، هر بار که به پزشک مراجعه می کنید، بتوانید اطلاعات مورد نیاز را به سادگی با او به اشتراک بگذارید. با تک شات در ادامه این خبر همراه باشید.


با در نظر گرفتن شایعات مشابهی که درباره نسل بعدی اپل واچ شنیده ایم، اکنون می توان بیش از پیش نسبت به در پیش گرفتن چنین رویکردی توسط اپل اطمینان پیدا کنیم. در همین راستا، شبکه خبری سی ان بی سی در گزارشی اعلام کرده که اپل احتمالا با شرکتی نوپا به نام Health Gorilla وارد همکاری شده تا طرح های سلامت محور خود را به پیش ببرد.


براساس این گزارش، Health Gorilla تلاش می کند داده های لازم برای تشخیص بیماری ها را در گوشی های آیفون ذخیره سازی کند. از جمله این موارد می توان به سنجش جریان خون در بدن با همکاری شرکت هایQuest و LabCorp اشاره کرد. در گزارش سی ان بی سی، به شعار شرکت Health Gorilla اشاره شده که می گوید "تصویری کامل از پیشینه سلامت بیمار را ارائه می کنیم". این دقیقا همان ایده ای است که اپل برای آینده گوشی های آیفون نیز در نظر دارد.


به هر حال، هنوز کمی زود است که منتظر عرضه این قابلیت های خلاقانه در آیفون بعدی که اپل عرضه می کند باشیم. اما می توان مطمئن بود که آینده ای هیجان انگیز در انتظار گوشی های هوشمند است.همچنین بخوانید

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768207

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم