خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مهدی طارمی باید یک فصل دیگر در این تیم بازی کند.
حمید درخشان در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم در مورد بحث جدایی طارمی از پرسپولیس و حضورش در یکی از لیگ های اروپایی گفت: معتقدم طارمی باید یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند. او موقعیت خوبی در رده باشگاهی و ملی دارد و از طرفی این شانس را دارد که بتواند بهترین بازیکن سال آسیا شود. اگر طارمی به اروپا برود شاید نیمکت نشین شود، چون بازی در فوتبال اروپا بسیار سخت است و این موضوع حتی می تواند برای طارمی منجر به از دست رفتن فرصت حضور در جام جهانی شود.
وی در ادامه افزود: طارمی الان وضعیت خوبی دارد و تضمینی وجود ندارد که او به فوتبال اروپا برود و به تمام خواسته هایش برسد. بهتر است طارمی یک سال صبر کند و فصل آینده با موقعیتی بهتر به فوتبال اروپا برود.
درخشان در پاسخ به این پرسش که «جدایی احتمالی سروش رفیعی نمی تواند نگران کننده باشد؟»، اظهار داشت: خیر، جدایی رفیعی نگران کننده نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچ وقت به یک بازیکن خاص متکی نبوده است.
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خریدهای این تیم در فصل نقل وانتقالات تصریح کرد: به نظر من پرسپولیس بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است، ولی باید دید که آنها می توانند در این تیم عملکرد خوبی داشته باشند یا خیر.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768206

خبر فوق مربوط به رسانه رجا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم