کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: عامل اصلی انتشار بوی نامطبوع در شهر خاش یک واحد تولیدی قیر متخلف بوده است.
عامل اصلی انتشار بوی نامطبوع در خاش اتاق خبر 24:

رضا اربابی اظهار داشت: پس از چند ساعت تحقیق توسط کارشناسان مشخص شد عامل اصلی انتشار بوی نامطبوع در شهر خاش یک واحد تولیدی قیر بوده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این واحد تولیدی که در مجموعه شهرک صنعتی خاش مستقر است، با انجام اقدامات غیرقانونی سبب سلب آرامش مردم شده بود که بلافاصله با آن برخورد شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از مشخص‌شدن علت اصلی انتشار بوی نامطبوع در شهر خاش، با تلاش ماموران امنیتی و کارشناسان بهداشت از ادامه فعالیت این واحد تولیدی متخلف جلوگیری شد و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

اربابی گفت: انتشار این بوی نامطبوع از بامداد امروز در برخی نقاط شهر خاش سبب نگرانی مردم و مراجعه حدود 70 نفر به مراکز درمانی شده بود که خوشبختانه مدیریت خوبی در این زمینه صورت گرفت و در حال حاضر این بو کامل برطرف شده است.

 

برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768197

خبر فوق مربوط به رسانه اتاق خبر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم