خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
شیراز- ذاکرنیوز- فرمانده انتظامی شهرستان داراب اعلام کرد: ماموران انتظامی این شهرستان در 2 عملیات جداگانه 95 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

به گزارش ذاکرنیوز به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس در گزارش ارسالی سه شنبه خود از قول سرهنگ فرج رستمی بیان داشت:
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب پس از مطلع شدن از تردد یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی این منطقه، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، به محور جنت شهر به داراب اعزام شدند و مبادرت به اجرای ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری کردند.
رستمی گفت: خودرو مورد نظر توسط ماموران مشاهده و به او دستور ایست داده شد اما راننده بدون توجه به این فرمان اقدام به فرار کرد و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز قاچاقچیان که عرصه را بر خود تنگ دیدند، با رها کردن خودرو و استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه متواری شدند.
او افزود: در بازرسی از این وسیله نقلیه 49 کیلوگرم تریاک کشف شد و تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.
رستمی ادامه داد: همچنین در یک عملیات دیگر ماموران ایست و بازرسی قلاتویه داراب ضمن توقیف یک دستگاه خودرو وانت نیسان، 46 کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.
شهرستان داراب در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768144

خبر فوق مربوط به رسانه ذاکر می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم