خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
شهردار خرمشهر گفت: جشنواره خیریه غذا به نفع کودکان نیازمند توسط شهرداری خرمشهر برگزار می‌شود.

عزیز ساعدی امروز اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، جشنواره خیریه غذا به نفع کودکان نیازمند توسط شهرداری شهرستان و با همکاری موسسات مردم‌نهاد سراج سبز و هنرپردازان اروند برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این جشنواره خیریه شامگاه جمعه(دوم تیرماه) از ساعت ۲۰:۳۰ در پارک حجاب و با ارائه انواع غذا، شیرینی و کیک‌های خانگی برگزار می‌شود.

شهردار خرمشهر گفت: جشنواره خیریه غذا علاوه بر اینکه عواید حاصل از آن صرف امور خیریه به نفع کودکان نیازمند خواهد شد، شور و نشاط را در بین شرکت‌کنندگان ایجاد خواهد کرد، چرا که در حاشیه این جشنواره برنامه‌های جانبی چون موسیقی، نقاشی کودکان، نقاشی چهره و... برگزار می‌شود.

ساعدی عنوان کرد: امیدواریم که شاهد حضور پرشور شهروندان در جشنواره خیریه غذا به نفع کودکان نیازمند باشیم و شرکت برای عموم در این جشنواره آزاد است.

وی افزود: شهروندانی که تقاضای شرکت در این برنامه را دارند، آمادگی خود را به روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شهرستان و یا با شماره تلفن‌هایی که در بنرهای اطلاع رسانی نصب شده در سطح اعلام کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768128

خبر فوق مربوط به رسانه خوزنیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم