کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
تصویر شاخص

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده، شرکت اپل قرار است طراحی جدیدی را برای گوشی های آیفون ۸ در نظر بگیرد. بر اساس تصاویر و ویدیو های لو رفته در اینترنت، طراحی بدنه و قاب گوشی های آیفون ۸ کاملاً متفاوت از نسل قبلی آیفون ها خواهد بود و این یعنی شروع رقابتی تازه در میان تولید کنندگان گوشی های تلفن همراه.

به گزارش کلیک، بر اساس تصاویر و ویدیو های منتشر شده در وب‌سایت‌های مختلف می توان حدس زد که قرار است قاب صفحه نمایش در طراحی آیفون ۸ چیزی کاملاً متفاوت از قاب های صفحه نمایش در طراحی های قبلی گوشی های آیفون باشد. در واقع قرار است قاب این گوشی ها بسیار نازک طراحی شود. در واقع به عقیده بسیاری از کارشناسان همین ویژگی باعث می شود تا کاربران زیادی که گوشی های گلگسی S8 سامسونگ را به خاطر باریکی آن انتخاب کرده بودند به سمت خرید گوشی های آیفون ۸ تمایل بیشتری نشان دهنده و این مسئله باعث نگرانی شرکت سامسونگ شده است.

در واقع گفته می شود در طراحی جدید آیفون تنها بخشی از صفحه نمایش یا جلوی گوشی که قرار است با قاب پوشیده شود، دوربین جلویی گوشی است. از طرفی در تصاویر منتشر شده در بخش جلویی گوشی بیشتر از یک دایره تعبیه شده است که به نظر می رسد علاوه بر سنسور دوربین جلو، قرار است سنسورهای دیگری از جمله سنسور AR نیز در این گوشی تعبیه شود.

از طرفی در اخبار منتشر شده در روز های گذشته نیز به این نکته اشاره شده بود که قرار است دکمه Home در این گوشی ها حذف شود اما هنوز مشخص نیست که دکمه مربوط به اسکنر اثر انگشت قرار است در پشت گوشی تعبیه شود و یا جای دیگر. در واقع هنوز نمی توان نمای کلی از ظاهر گوشی های آیفون ۸ ترسیم کرد و تنها جزییات بسیار کمی در خصوص نحوه طراحی این گوشی ها منتشر شده است.

تنها همین قدر می دانیم که در گوشی های آیفون ۸ قرار است از صفحه نمایش OLED  لبه به لبه استفاده شود. سامسونگ نیز برای طراحی صفحه نمایش گلکسی S8 و S8+ نیز از چنین طراحی استفاده کرده است. اما تفاوت این نوع صفحه نمایش در آیفون با صفحه نمایش استفاده شده در گلکسی S8 سامسونگ در این است که اولی صاف و دومی انحنا دار طراحی شده است.

بر اساس آخرین تحلیل های انجام شده گفته می شود قیمت فروش گوشی های آیفون ۸ بسیار بالا خواهد بود. قیمت اولیه و پایه این گوشی های ۸۷۰ دلار تخمین زده شده است اما این قیمت در واقع به نوعی قیمت پایه و اولیه است و گفته می شود تا بیش از هزار دلار نیز افزایش داشته باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768081

خبر فوق مربوط به رسانه کلیک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم