کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
شرایط پیش‌فروش دنا پلاس اعلام شد
ایران‌خودرو دیروز و همزمان با بخشنامه پیش‌فروش خودروی پژو ۲۰۰۸ از طرح و شرایط پیش‌فروش خودروی دنا پلاس خود نیز رونمایی کرد.

در بخشنامه انتشار یافته از سوی ایران‌خودرو، مبلغ ودیعه برای پیش‌ثبت‌نام دنا پلاس 24 میلیون تومان و موعد تحویل آذرماه امسال ذکر شده است. طبق این بخشنامه خریداران این خودرو می‌توانند از بین رنگ‌های سفید، مشکی، خاکستری و نقره‌ای رنگ دلخواه خود را انتخاب کنند.

در این طرح ایران‌خودرو، نرخ سود مشارکت 21 درصد و نرخ سود انصراف نیز 18 درصد تعیین شده که این ارقام نسبت به شرایط پیش‌فروش کراس‌اوور پژو ۲۰۰۸ اندکی بهتر هستند. بر اساس زمان‌بندی ایران خودرو، طرح پیش‌فروش دنا پلاس از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه یک تیر ماه فعال خواهد شد.

تفاوت‌های دنا پلاس نسبت به دنای معمولی شامل امکاناتی نظیر دوربین دنده عقب، سیستم چندرسانه‌ای جدید، افزوده شدن سانروف، طراحی متفاوت چیدمان داخلی چراغ‌ها، تغییر طراحی جلو پنجره و خط مورب روی درب‌های خودرو، نوارهای LED، لامپ‌های نئونی و اضافه شدن دو ایربگ جانبی می‌شود.

با این حال موتور دنا پلاس تفاوتی با دنای معمولی ندارد و مشخصات فنی این دو خودرو کاملا یکسان به نظر می‌رسد. البته به دلیل امکانات و آپشن‌های افزوده شده و طراحی متفاوت ظاهری، قیمت دنا پلاس در حدود 4 میلیون تومان بالاتر از نسخه معمولی است.

 

 

لینک کوتاه: betanews.ir/n/768080

خبر فوق مربوط به رسانه ماهنامه شبکه می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم