خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

سرویس استانها جوان ایرانی؛ بخش مرکزی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، سردار عابدین خرم ظهر سه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه اشنویه اظهارداشت: عملیات موشکی اخیر سپاه به مواضع داعش نمونه ای کوچک از اقتدار و قدرت فراگیر نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا است.

وی با بیان اینکه مبارزه با اقدامات تروریستی در جنوب، شرق و در غرب کشور قدرت ایران را به رخ دشمنان کشاند افزود: ایران یکپارچه و متحد در برابر تمام اقدامات دشمن پاسخ کوبنده و محکم دارد و قدرت ایران منبعث از این اتحاد است.

امام جمعه شهرستان اشنویه نیز در این آئین با بیان اینکه پاسخ کوبنده فرزندان و سپاهیان این مملکت در عملیات موشکی به مواضع استکبار و داعش را به همه ایرانیان تبریک می گویم، گفت: همه اقوام و مذاهب در ایران اسلامی برادر و برابر و متحد هستند و در همه صحنه ها حضور یکپارچه دارند.

ماموستا سید مصطفی خاتمی با اشاره به اینکه همه علمای اهل سنت اتفاق نظر داریم که داعش اهل سنت نیست، تکفیری ها اهل سنت نیستند و در اسلام جایی ندارند افزود: داعش خوی وحشی گری داشته و عقاید آنها نیز خارج از اسلام است.

اسعد خضری فرماندار اشنویه نیز در این مراسم گفت: همواره امنیت خوبی در منطقه برقرار بوده که مدیون همکاری مردم و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بوده است.

در این آیین از خدمات فرمانده سابق سپاه اشنویه سرهنگ یوسف عابدی قدردانی و سرهنگ پاسدارعلی حسینی به عنوان فرمانده جدید سپاه اشنویه معرفی شد.

شهرستان مرزی اشنویه در جنوب آذربایجان غربی واقع است و بیش از ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد.لینک کوتاه: betanews.ir/n/768050

خبر فوق مربوط به رسانه جوان ایرانی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم