خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
میثم مجیدی به‌خاطر حضور در استقلال هم در زندگی شخصی و هم در فوتبال ضرر کردم! بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال استقلال، گفت: با رفتار آقایان هم در زندگی شخصی و هم در فوتبالم‌ ضرر کردم.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، میثم مجیدی درخصوص اینکه ظاهراً به خاطر مشکل مالیاتی اموال وی در حال توقیف است، گفت:بابت سال اول حضورم در استقلال 76 میلیون و بابت سالی که گذشته حدود 50 میلیون به اداره مالیات بدهکار هستم.

وی افزود: زمانی که از استقلال جدا می شدم قرار بود 250 میلیون تومان به من بدهند که این اتفاق نیفتاد. چند روز پیش به باشگاه رفتم تا صحبت کنم مشکل خروجم با پرداخت مالیات حل شود ولی آقای افتخاری با منصوریان جلسه داشت و نتوانستم آنها را ببینم.

مجیدی در ادامه تاکید کرد: فقط امیدوارم مطالباتم را بدهند تا پول اداره مالیات را بدهم تا خانه و زندگی ام را از دست ندهم. من هم از لحاظ فوتبالی ضرر کردم و هم از لحاظ شخصی. می توانستم در نیم فصل گذشته به بهترین تیمها بروم ولی به خاطر سهل انگاری آقایان مجبور شدم به صبا بروم و آنجا هم ضرر کردم.

فارس

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767614

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم