خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سوانح رانندگی در قزوین یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان قزوین:

سوانح رانندگی در قزوین یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

عصر خودرو- رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: یک کشته و یک مجروح حاصل بی احتیاطی راکب سه چرخه موتوری در قزوین شد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ نصراله بیگلری اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در محور اصلی جاده قدیم قزوین – تهران روبروی شرکت پگاه، عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

رئیس پلیس راه استان قزوین افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران مشخص شد یک دستگاه خودروی «مینی بوس» با یک دستگاه سه چرخه موتوری دارای راکب و سرنشین تصادف، که در اثر این حادثه متاسفانه راکب «سه چرخه موتوری» بر اثر شدت جراحات وارده فوت و سرنشین آن نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

وی بیان کرد: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه بی احتیاطی از جانب راکب سه چرخه موتوری به علت عدم رعایت حق تقدم نسبت به مینی بوس بوده است.

سرهنگ بیگلری در پایان به همه شهروندان توصیه کرد: در هنگام رانندگی سرعت مطئنه را رعایت و از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز، استفاده از تلفن همراه درحین رانندگی، انحرافات ناگهانی و رانندگی درحالت خستگی و خواب آلودگی خودداری کنند تا دیگر شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767601

خبر فوق مربوط به رسانه عصر خودرو می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم