خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
قدردانی محسنی‌اژه‌ای از سپاه پاسداران/بازداشت بیش از 50 قاضی، کارمند، وکیل و کارشناس متخلف

رئیس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه با اشاره به امنیت فوق‌العاده در کشور، از وزارت اطلاعات، بسیج، قوه قضائیه و به ویژه سپاه پاسداران قدردانی کرد.

به گزارش مرور نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در نشست خبری در هفته گفت: در روزهای پایانی ضیافت الهی هستیم، ان شاءالله که در این ایام نهایت بهره برداری را از سفره الهی ببریم و از عنایات خداوند در بهره کافی ببریم.

وی با اشاره به گفت: ان شاءالله در این روز بزرگ شرکت کرده و وظیفه دینی و ملی و... خود را انجام می دهیم. از همه کسانی که امنیت فوق العاده را در کشور ایجاد کردند اعم از وزارت اطلاعات، و تشکر می کنم، همچنین به طور ویژه از که در برخورد با تروریست ها و جریان تکفیری اقدامات به موقع انجام دادند و با پرتاب هوشمندانه و انهدام مقر جریان تروریستی، دل مردم را شاد کردند.

وی در ادامه فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را تبریک گفت و افزود: هفته قوه قضاییه از اول تیرماه شروع و تا روز شهادت الله بهشتی ادامه دارد. در هفته قوه قضاییه فرصتی است که قوه ببیند اقداماتی که کرده چه بوده و با مردم سخن بگوید و سخن مردم را بشنود و به مسایل سال بعد توجه داشته باشد.

معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: امسال به دلیل اینکه برخی از ایام هفته قوه با و مصادف می شود، ناچارا بعضی از برنامه های مان به خارج از هفته موکول می شود.

وی با اشاره به نامگذاری ایام هفته قوه گفت: قوه قضاییه و امنیت همه جانبه، قوه قضاییه و همکاری با سایر قوا اعم از مجریه و مقننه برای مبارزه با همه مظاهر فساد، قوه قضاییه و و و که شعار سال است، قوه قضاییه و خدمت بهتر و آسان تر به مردم و تکریم ارباب رجوع، قوه قضاییه و تجدید میثاق با و امام راحل، قوه قضاییه و ولایت مداری و بصیرت و قوه قضاییه و تجلیل از اسامی روزهای هفته قوه قضاییه است.

محسنی اژه ای خاطرنشان کرد: پنجشنبه دیدار با شهدا و و ایثارگران، شنبه حضور مسئولان در مرقد امام و تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی، نهم تیرماه که جمعه هفته بعد است حضور همه روسای دادگستری و برخی مسئولان در نمازهای جمعه و سخنرانی قبل از و 11 تیر ماه هم همایش سراسری با حضور همه مسئولان عالی کشوری و لشکری برگزار می شود. 12 تیر ماه نیز دیدار با مقام رهبری و ارایه گزارش سال قبل خدمت ایشان است. 14 تیر ماه نیز ریاست قوه با در شبکه یک بعد از خبر 21 انجام می شود.

وی اظهار کرد: امروز در بسیاری از کلانشهرها رفت و آمد مردم هم هزینه بر است و وقت زیادی را می طلبد؛ لذا سعی کردیم ارایه خدمت به مردم تسهیل شود و هم هزینه و هم وقت کمتری صرف کنند. از جمله کارهایی که در شهریور سال گذشته شروع شد ابلاغ بود. چندین میلیون ابلاغ در ماه های آخر سال 95 انجام شد. الکترونیکی در سازمان توسعه یافت، به گونه ای که بیش از 92 درصد از کل خدمات ثبتی که در سال 95 به مردم ارایه شده، به صورت الکترونیکی بوده است و برخی از استعلامات به طور میانگین ظرف 48 ساعت انجام شده است. به طور مشخص 12 میلیون و 958 هزار و 115 مورد ثبت سند داشتیم. حذف دفاتر املاک ثبتی در سازمان ثبت نیز از دیگر اقدامات بود.

رییس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه گفت: سال گذشته نظارت دیوان عالی هم به صورت الکترونیکی و میدانی تقویت شد. نظارت حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه و نظارت دادسرای انتظامی قضات نیز تقویت شد هم از طریق الکترونیکی و هم از طریق دستی. از جمله اقدامات در راستای تقویت نظارت این بود که در سال 95 بیش از 50 قاضی و کارمند و وکیل و کارشناس متخلف را بازداشت کردیم و بیش از 185 نفر از دلالان و کارچاق کن ها و کسانی که تحت جعل عنوان و یا منتسب کردن به برخی از افراد از مردم کلاهبرداری می کردند را دستگیر کردیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767590

خبر فوق مربوط به رسانه مرور نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم