کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
دانشجویان و طلاب برای شرکت در بیست و چهارمین دوره جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و بیست و سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی‌نویس تا پایان تیر‌ماه فرصت دارند.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، بیست و چهارمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و بیست و سومین دوره کتاب سال دانشجویان فارسی نویس در سه بخش اصلی، ویژه و جنبی برگزار می شود.

دانشجویان و طلاب مولف و مترجم که طی سال های 94 و 95 به انتشار کتاب اقدام کرده اند می توانند آثار خود را تا پایان تیر ماه به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند. علاقه مندان بعد از مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به نشانی www.isbs.ir مراجعه و تکمیل پرسشنامه الکترونیکی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بخش اصلی این دوره از جشنواره به 6 گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی اختصاص دارد. بخش ویژه این دوره نیز شامل اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال، فضای مجازی، گردشگری، تجاری سازی دانش و فناوری های نوین، فرهنگ عمومی، آسیب های اجتماعی و مطالعات میان رشته ای قرآن کریم است.

نگارستان کتاب
بخش جنبی این دوره از جشنواره نیز نخستین بار با عنوان «نگارستان کتاب» برگزار می شود. علاقه مندان برای شرکت در این بخش باید تولیدات خود را در قالب عکس، نماهنگ و فیلم کوتاه صد ثانیه ای با موضوع کتاب و کتابخوانی به دبیر خانه ارسال کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767583

خبر فوق مربوط به رسانه خبرگزاری کتاب می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم