کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سازمان بسیج جامعه زنان کشور، مینو اصلانی ،رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور تاکید کرد: در زمان حاضر این تعداد گردان کوثر و هزاران گردان الزهرا (س) در سراسر کشور راه اندازی شده است، البته سابقه حضور زنان در دفاع از ایران اسلامی به جنگ تحمیلی و به ویژه در شهر خرمشهر باز می گردد.

وی اظهار داشت: البته اکنون حمایت تمام قد همسران و مادران مدافع حرم از انقلاب اسلامی ادامه همان مسیر است و ثمره این اقدامات باعث شده است که هر روز شاهد گسترش هرچه بیشتر نیروهای خودجوش مردمی در کشورهای مقاومت اسلامی هستیم.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور درباره حمله موشکی ایران به مواضع تروریست ها در سوریه گفت: این حمله یک هشدار اولیه به شرارت تروریست ها و حامیانشان بود و آنها باید بدانند که جمهوری اسلامی با اقتدار کامل و با در اختیار داشتن نیروهای مومن، با اخلاص و انقلابی اعم از ارتش، سپاه و نیروهای مردمی این آمادگی را دارد که در مقابل هر گونه تعدی تروریست ها و حامیان آن ها بایستد.

وی ادامه داد: این حمله با اقتدار تمام و با همت پاسداران با اخلاص و توانمند، با تاسی از شهدای گرانقدر، به ویژه شهید حسن تهرانی مقدم بیش از آنکه پاسخی به ددمنشی گروهک تروریستی و تفکیری داعش باشد، در پاسخ به تمام کسانی که این گروهک را حمایت می کنند، بود زیرا این گروهک عددی نیست به جز یک عده آدم بی سواد، وحشی مسلک و حیوان صفت که قائل به هیچ آداب انسانی نیستند.

اصلانی اضافه کرد: پیام جدی این حمله به حامیان تروریست ها، کسانی که بوسیله اسلحه، مهمات و تدارکات آن ها را تجهیز می کنند این بود که آنان باید بدانند اگر کوچکترین تعرضی به خاک جمهوری اسلامی شود و در داخل کشور شرارت کنند، پاسخ های سخت تر و سنگین تری دریافت خواهند کرد و به قول فرمایش رهبر معظم انقلاب، «دوران بزن در رو گذشته است»!

وی ادامه داد: این حمله یک هشدار اولیه و بسیار کوچک به شرارت تروریست ها و حامیانشان بود و از این به بعد مقابله با این گروهک ها و عملیات تروریستی وارد مرحله جدیدی شده است و بدانند که جمهوری اسلامی با اقتدار کامل و با در اختیار داشتن نیروهای مومن، با اخلاص و انقلابی اعم از ارتش، سپاه و نیروهای مردمی این آمادگی را دارد که در مقابل هر گونه تعدی تروریست ها و حامیان آنها بایستد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور تاکید کرد: سپاه با این اقدام نشان داد که با اقتدار کامل از نظام، حاکمیت جمهوری اسلامی و سرزمین ایران اسلامی دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که اگر خون مظلومی در این کشور به زمین ریخته شود و بی جواب بماند!

وی اظهار داشت: اقتدار سپاه زبانزد است و پاسداران انقلاب اسلامی مظلومانه در سنگر دفاع از نظام جمهوری اسلامی آمادگی کامل دارند و ملت قدردان ایران اسلامی نیز همواره از پاسداران سلحشور خود حمایت می کنند.

اصلانی تاکید کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی زنان هم در سازماندهی های مختلفی که در سازمان بسیج صورت گرفته در کنار فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، با گذراندن دوره های عمومی و تخصصی آموزش های نظامی، آمادگی کامل دارند که هر زمان ضرورت داشت به دفاع همه جانبه از کشور بپردازند.

وی اضافه کرد: این کشورها با الگوگیری از سازمان بسیج در حال شکل دادن پایگاه های بسیج در کشورهای خود هستند و امیدواریم که با این اقدامات، روزی فرا برسد که ریشه کفر و استبداد نه فقط در منطقه بلکه در تمام جهان ریشه کن شود.

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه یکشنبه(28خرداد) با هدف مجازات عاملان جنایت تروریستی اخیر تهران، مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری داعش را در دیرالزور سوریه هدف حملات موشکی خود قرار داد.

در این حمله موشکی که از استان های کردستان و کرمانشاه انجام شد، پایگاه های فرماندهی، مراکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مراکز تجمع تروریست ها با شلیک 6 موشک زمین به زمین میان برد سپاه پاسداران هدف قرار گرفت و منهدم شد.

تروریست های تکفیری روز چهارشنبه 17 خرداد 96 در دو حمله تروریستی جداگانه به ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) در تهران 17 تن از هموطنان بیگناه و روزه دار را به شهادت رسانده و 56 تن را نیز مجروح کرده بودند.

پایان پیام/35
ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767571

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم