خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
ایسکو بر سر دوراهی رئال و منچسترسیتی آینده هافبک خوش‌تکنیک سفیدپوشان مادریدی همچنان در هاله‌ای از ابهام است. به گزارش ،

ایسکو که در مقطع پایانی فصل اخیر با مصدومیت گرث بیل توانست جایگاه ثابتی در ترکیب تیم فوتبال رئال مادرید برای خود دست و پا کند، پیشنهاد خوبی از جانب منچسترسیتی دریافت کرده است. او که تنها یک فصل دیگر با پرافتخارترین تیم اروپا قرارداد دارد، پیش از این از علاقه اش برای ماندن در جمع سفیدپوشان مادریدی گفته بود.

سایت «دیاریو گل» اسپانیا مدعی شد که مدیر برنامه های ایسکو پیش از شروع تعطیلات تابستانی به اطلاع فلورنتینو پرس رسانده که این بازیکن پیشنهادی به ارزش سالیانه 8 میلیون یوور از باشگاه های منچسترسیتی و بارسلونا دریافت کرده است.

طبق این گزارش بارسلونا حالا نظرش معطوف جذب مارکو وراتی، هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن شده، اما منچسترسیتی برای جذب این هافبک اسپانیایی همچنان مُصر است.

همچنین بر اساس ادعای این سایت، ایسکو از فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید خواسته تا پیشنهاد برای تمدید قراردادش را بهبود ببخشند، در غیر این صورت با جدایی وی موافقت کنند.

«دیاریو گل» مدعی شد پرس اما تا به این لحظه با خواسته های ایسکو موافقت نکرده اما به زودی اعلام خواهد کرد که این بازیکن برای رفتن به تیمی دیگر آزاد است.

پیش از این رسانه های اسپانیایی خبر داده بودند؛ رئال قصد دارد با ایسکو قراردادی 5 ساله ببندد و او را تا سال 2022 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نگه دارد و حقوق این بازیکن را هم به دو برابر میزان فعلی افزایش و آن را به 6 میلیون یورو برساند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767561

خبر فوق مربوط به رسانه فرتاک ورزشی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم