کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
عزیزی:حامیان داعش دست از پا خطا کنند با موشک‌های نقطه‌زن ما مواجه خواهند شد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حامیان داعش همچون عربستان اگر پایشان را از گلیمشان درازتر کنند با موشک‌های نقطه‌زن ایران مواجه خواهند شد و ما به جز مکه و مدینه سایر شهرهای عربستان و سکوهای نفتی آن را مورد هدف قرار خواهیم داد.

به گزارش پارس نیوز،

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به حمله موشکی سپاه به داعش گفت: این حمله موشکی این پیام را برای حامیان داعش به همراه داشت که اگر بخواهند از این پس پایشان را از گلیمشان درازتر کنند با موشک های نقطه زن ایران مواجه خواهند شد.

وی افزود: این حمله موشکی این پیام را برای عربستان داشت که اگر از محدوده اش فراتر رود ایران این کشور را فلج خواهد کرد و به جز مکه و مدینه تمام شهرها و سکوهای نفتی این کشور را با خاک یکسان خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: در صورت هدف قرار گرفتن عربستان، صادرات نفت به جهان دچار مشکل خواهد شد و همه جهانیان از این مسئله ضرر خواهند کرد پس بنابراین جهانیان باید حواسشان را جمع کنند چرا که وقتی از عربستان و داعش حمایت می کنند منافع آنها نیز به خطر می افتد.

عزیزی خاطرنشان کرد: از سویی دیگر این حمله موشکی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد و نیروهای نظامی ایران علاوه بر ولایتمداری و ایمان قوی از تکنولوژی های روز بومی نیز برخوردار هستند و می توانند در هر نقطه از جهان از منافع جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

وی افزود: پیام دیگر این حمله موشکی برای کشورهایی بود که حامی صلح هستند و رفتاری منطقی دارند و با آنها این پیام را داد که ایران حامی کشورهایی است که طرفدار صلح هستند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهارداشت: ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد و مستشاران نظامی ما در عراق و سوریه بر علیه تروریسم فعالیت می کنند و در این راه شهید داده اند و از سوی دیگر جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب تاکنون 17 هزار شهید ترور داشته است.

عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: ما به دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افتخار می کنیم و در مجلس شورای اسلامی از این دلاورمردان محکم حمایت می کنیم و مطمئن باشند که در بودجه سال آینده هر مقدار بودجه نظامی که پیشنهاد کنند ما در مجلس آن را مصوب خواهیم کرد و مخالفتی با آن نخواهیم داشت.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767495

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم