خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
فرانسه به دنبال ساخت قطارهای خودران پرسرعت است

این روزها با افزایش وسایل حمل و نقل عمومی، برای ترددهای شهری و بین شهری گزینه های مختلفی وجود دارد که افراد مبتنی بر شرایط یکی از این راهکارها را انتخاب می کنند. یکی از این گزینه ها قطارها هستند که در کشورهای مختلف جهان به وفور استفاده میشوند. اکنون دولت فرانسه تصمیم گرفته است تا سیستم قطارهای فعلی خود را ارتقا دهد. با تک شات همراه باشید.

مطابق با گزارش وب سایت FranceInfo، شرکت راه آهن دولتی فرانسه که SNCF نام دارد در حال برنامه ریزی برای استفاده از قطارهای پرسرعت خودکار است که احتمالا از سال 2023 میلادی در کنار خطوط TGV این شرکت وارد عمل خواهند شد. انتظار می رود که این قطارها از سال 2019 میلادی فعالیت های آزمایشی خود را آغاز کنند.

این قطار از مجموعه ای از سنسورهای خارجی استفاده میکند تا در صورت شناسایی مانع روی ریل ها، سیستم ترمز خودکار وارد عمل شود.

در کشور فرانسه، سیستم متروی پاریس به صورت خودکار عمل می کند اما به گفته یکی از مدیران ارشد SNCF زمانی که حرف از محیط های باز در میان باشد داستان متفاوت می شود زیرا در این شرایط عوامل مختلفی برای مثال درختان، حیوانات و انسان ها باید مد نظر قرار گیرند. گفته می شود که استفاده از قطارهای خودکار می تواند فواصل زمانی بین قطارها را از 180 ثانیه به 108 ثانیه کاهش دهد.همچنین بخوانید

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767493

خبر فوق مربوط به رسانه تک شات می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم