خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
آن طور که از شواهد امر پیداست اصرار باشگاه فنرباغچه ترکیه برای بخدمت گیری دروازه بان تیم ملی جدی است. علیرضا بیرانوند در تیراس این باشگاه قرار گرفته و دست بردار هم نیستند و علی الظاهر قرار است نمایندگان فنرباغچه برای صحبتهای جدی و نهایی کردن کار به تهران بیایند.
به گزارش خبر ورزشی، این اتفاق خوبی است. هم برای علیرضا که عضو یکی از تیم های مطرح فوتبال ترکیه خواهد شد و هم باشگاه پرسپولیس که از این ترانسفر به چند میلیارد تومان دست خواهد یافت و شاید از این طریق بخشی از بدهی های بین المللی خود را پرداخت کند. اما در این بین مهم آسیب ندیدن پرسپولیس است.
پرسپولیس بعد از مدت هاست که صاحب یک دروازه بان خوب شده و به همین واسطه هم در لیگ برتر قهرمان شده و هم در لیگ قهرمانان آسیا تا جاهای خوبی پیش رفته است. طبیعتا اگر بعد از علیرضا بیرانوند دروازه بان خوبی بخدمت گرفته نشود چه بسا روزهای بد پرسپولیس از راه برسد.
یکی از هواداران پرسپولیس که دغدغه جدایی علیرضا بیرانوند را داشت گفت نکند با رفتن بیرانوند دوباره سوشا دروازه بان پرسپولیس شود!
اگر قرار به رفتن علیرضا باشد و دروازه بان خوبی نیاید هم بیرانوند باید قید لژیونر شدن را بزند و هم باشگاه پرسپولیس قید دلارهای کلان را . پرسپولیس مهم است. دست کم برای 20 میلیون ایرانی. از سویی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نماینده ایران است و اکنون شانس قهرمانی دارد. آنهم بعد از دهه های متمادی بعد از قهرمانی پاس تهران.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/767479

خبر فوق مربوط به رسانه خبر ورزشی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم